Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Chomęcice

Przedsiębiorstwo Jandach od blisko trzech dekad realizuje inwestycje deweloperskie na terenie Poznania oraz w wielu sąsiednich miejscowościach. Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz mieszkania z ogródkiem cieszą się sporą popularnością wśród osób, które chcą żyć w spokojnym, cichym miejscu, ale jednocześnie nie rezygnować z wygód oraz możliwości oferowanych przez duże miasto.

Sprzedaż mieszkań i domów na rynku pierwotnym

Przez lata działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji mieszkaniowych, które były dostosowane do potrzeb i oczekiwań zróżnicowanych grup. Wciąż oferujemy atrakcyjne, funkcjonalne, tanie domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach.

Chcemy spełniać marzenia naszych Klientów o najlepszym miejscu do życia i możemy im zaproponować nieruchomości w atrakcyjnych cenach oraz na kredyt. Wybrane inwestycje mieszkaniowe są również dostępne w ramach kredytowania dofinansowywanego z rządowego programu MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Domy i mieszkania nie tylko tanie i funkcjonalne

Wznoszone przez nas inwestycje deweloperskie wyróżniają się również wysoką jakością i estetyką wykonania. Korzystamy z materiałów budowlanych i wykończeniowych, które przetrwają przez dziesięciolecia w nienaruszonym stanie, a przy tym będą cieszyć oczy swym wyglądem. Piękne mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i solidny dom to gwarancja szczęśliwego życia.

Jeśli wciąż poszukujesz idealnego domu lub mieszkania, zajrzyj do nas. Jako doświadczony deweloper znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nowoczesne mieszkania – Chomęcice

Szukasz atrakcyjnej lokalizacji dla siebie i swojej rodziny? Firma Jandach poleca Chomęcice. Dom w tej miejscowości to doskonały wybór dla tych, którzy pracują w Poznaniu, lecz zależy im na bliskości przyrody, bezpieczeństwie i spokoju. Oferujemy tanie domy jednorodzinne, które powstają z wysokiej jakości materiałów, w oparciu o aktualne trendy. Niezależnie od tego, czy Twoim marzeniem jest przestronna willa, czy dom w szeregowcu, firma Jandach oferuje profesjonalną pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca dla Ciebie.

Jeśli chcesz zamieszkać w jednej z podpoznańskich miejscowości, wybierz Chomęcice. Dom na sprzedaż w tej okolicy wiąże się z dużo mniejszymi kosztami, niż położona w Poznaniu willa, zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z rządowego programu MDM. Sprawdź, co może Ci zaoferować doświadczony deweloper! Domy jednorodzinne w malowniczym, pełnym zieleni otoczeniu i bezpośredniej bliskości dużego miasta już wkrótce mogą stać się Twoją własnością! Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne mieszkania w szeregowcach dla młodych!

Mieszkania w stanie deweloperskim Chomęcice
Domy w stanie deweloperskim Chomęcice

Przytulne domy z ogrodem od dewelopera!