Domy w stanie deweloperskim i mieszkania Rabowice

Jandach to uznany w Wielkopolsce deweloper, który nie tylko zajmuje się budowaniem nowych domów, ale też słucha swoich Klientów. Dzięki temu wszystkie inwestycje mieszkaniowe – czy to domy w zabudowie szeregowej, czy mieszkania w zabudowie zwartej, czy może domy jednorodzinne, budowane są według oczekiwań i wymagań przyszłych mieszkańców. Dzięki temu możemy zaproponować funkcjonalne mieszkania i domy nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Do budowy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały. Nasze inwestycje budowlane charakteryzują się od lat niezwykłą trwałością i estetyką.

Od lat budujemy nowe osiedla na obrzeżach Poznania, gwarantując przy tym szybki dostęp do centrum miasta. Nasze inwestycje deweloperskie to domy jednorodzinne, szeregowce, domy z garażami, domy z ogródkiem i wiele innych. Lokalizacja osiedli gwarantuje ciszę, komfort i bezpieczeństwo dzięki położeniu w urokliwych zakątkach, w bliskości przyrody, w miejscowościach o prężnie rozwijającej się infrastrukturze, a także całodobowemu monitoringowi. Jeżeli więc szukasz doskonałego miejsca, aby zapuścić korzenie i założyć swój dom rodzinny, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasze mieszkania są bardzo atrakcyjne cenowo, a dodatkowa możliwość zakupu w ramach programu MdM stanowi jeszcze większą zachętę.

Nie zapomnij również sprawdzić wyjątkowo atrakcyjnych domów jednorodzinnych i mieszkań na kredyt. Mamy nadzieję, że w mieszkaniach Jandach odnajdziesz swoje miejsce do życia.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż szeregowych domów jednorodzinnych!

Domy w stanie deweloperskim Rabowice
Mieszkania w stanie deweloperskim Rabowice

Nowe mieszkanie rodzinne od dewelopera!