Domy w stanie deweloperskim i mieszkania Rokietnica

Inwestycje deweloperskie realizowane od blisko trzydziestu lat przez przedsiębiorstwo Jandach pozwalają wielu osobom spełnić marzenia o własnych „czterech kątach”. W naszej ofercie prezentujemy domy jednorodzinne w Rokietnicy oraz w zabudowie szeregowej w wielu podpoznańskich miejscowościach, jak i mieszkania w stolicy Wielkopolski. Nasze inwestycje deweloperskie są: przestronne, funkcjonalne, słoneczne i co równie istotne – tanie.

Sprzedaż domów i mieszkań w wyjątkowych miejscach

Deweloper Jandach buduje i sprzedaje nieruchomości w dogodnych lokalizacjach, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie o rozbudowanej infrastrukturze. Nasze domy jednorodzinne oraz mieszkania w zabudowie szeregowej są położone w cichych i spokojnych okolicach, w których pobliżu nie brakuje sklepów, aptek, przychodni, szkół. Dojazd do centrum Poznania jest dogodny zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym samochodem.

Mieszkania w zabudowie szeregowej oraz domy jednorodzinne z ogrodem

To główny zakres naszej oferty, którą staramy się dopasowywać do indywidualnych wymagań i oczekiwań Klientów. Tym samym możemy zaproponować przestrzeń idealną do życia dla młodej pary, która chce zacząć wspólne życie we własnym „M”, jak i dla rodziny z dziećmi, która marzy o wspólnych chwilach spędzonych w przydomowym ogrodzie.

Aby nasi Klienci mogli zrealizować swoje plany o idealnej przestrzeni do życia, oferujemy atrakcyjne ceny nieruchomości. Wybrane domy i mieszkania dostępne na kredyt kwalifikują się do programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dewelopera Jandach. Już dziś możesz zamieszkać w upragnionym miejscu.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę