Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Walerianowo

Chcesz zamieszkać w wymarzonym domu za niewielkie pieniądze? Domy w zabudowie szeregowej od Jandach spełnią Twoje sny. Skorzystaj z dopłaty rządowej – programu MDM i ciesz się funkcjonalnym mieszkaniem z rynku pierwotnego.

Przyjazna okolica w sąsiedztwie Poznania

Doświadczony deweloper Jandach to znakomity wybór. Nasze inwestycje deweloperskie realizowane są z myślą o przyszłych mieszkańcach osiedli. Liczy się dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo, spokój, ale także bogata baza usługowa pozwalająca na skorzystanie z atrakcji zamieszkiwania pod miastem. Z tego względu zwróciliśmy uwagę również na Walerianowo.

Miejscowość ta nie zawiedzie rodzin szukających spokojnej okolicy i możliwości wypoczynku na łonie natury w pobliskim Wielkopolskim Parku Narodowym. W sąsiedztwie nie brakuje infrastruktury niezbędnej do codziennego życia: żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, sklepów spożywczych i wielobranżowych, przychodni lekarskich, stacji benzynowych, boisk, klubów fitness czy kościołów.

Przytulny i funkcjonalny dom dla Ciebie

Mieszkania Jandach mają optymalny metraż dla współczesnej rodziny. Każdy dom w szeregowcu posiada własny ogródek dla celów rekreacyjnych lub uprawy warzyw, kwiatów. Wewnątrz czeka funkcjonalny układ pomieszczeń: przytulne sypialnie, przestronny, słoneczny salon z kominkiem, osobna kuchnia i eleganckie łazienki. W naszych realizacjach jesteśmy otwarci na uwagi Klientów. Dom ma być taki, jak pragniesz, więc nie wahaj się powiedzieć nam o swoich potrzebach.

Walerianowo – szeregowce dla wymagających

Szukając nowego domu dla siebie możesz postawić na budynki jednorodzinne lub nowoczesne szeregowce. Walerianowo ma wiele atutów, a do najważniejszych należą bliskość przyrody oraz malownicze widoki. Zamieszkując tę okolicę, możesz liczyć na ciszę oraz niezbędny do wypoczynku spokój. Sprawdź nasze propozycje w lokalizacji Walerianowo. Dom lub mieszkanie w położonej niedaleko Poznania miejscowości może okazać się wymarzoną opcją dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jeśli lubisz wypoczywać na świeżym powietrzu, z pewnością pokochasz Walerianowo. Mieszkania w powstających tutaj realizacjach są przestronne i jasne. Zastanawiasz się, dlaczego warto zamieszkać w miejscowości Walerianowo? Nieruchomości położone tak blisko Poznania to gwarancja szybkiego dojazdu do pracy i łatwego dostępu do licznych rozrywek. Postaw na zaciszne i pełne uroku Walerianowo. Osiedle domów jednorodzinnych i szeregowców ma kameralny charakter i atrakcyjną zabudowę. To bez wątpienia bezpieczna przestrzeń dla dzieci.

Sprawdź nasze aktualne inwestycje mieszkaniowe. Nie zwlekaj!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne mieszkania w szeregowcach dla młodych!

Mieszkania w stanie deweloperskim Walerianowo
Domy w stanie deweloperskim Walerianowo

Przytulne domy z ogrodem!