Mieszkania i domy na sprzedaż Bogdanowo

Od blisko trzydziestu lat deweloper Jandach pomaga wielu ludziom spełniać marzenia o ich własnych „czterech kątach”. Dzięki tak długoletniemu doświadczeniu w projektowaniu i budowaniu może dać swoim Klientom gwarancję, że domy jednorodzinne oraz mieszkania w zabudowie szeregowej będą atrakcyjne, funkcjonalne, przestronne, a co równie istotne – tanie.

Dom lub mieszkanie pod miastem

Deweloper Jandach realizuje inwestycje mieszkaniowe dopasowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań Klientów. Tym samym możemy zaproponować mieszkania i domy w zabudowie szeregowej w opcji z ogrodem, jak i samodzielne domy o znacznym metrażu, idealnym dla kilkuosobowej rodziny. Wybrane inwestycje deweloperskie są dostępne w opcji kredytowania MDM – Mieszkanie dla Młodych. Inne nieruchomości również pozostają objęte atrakcyjnymi cenami za metr kwadratowy.

Niskie ceny i inwestycje mieszkaniowe spełniające wysokie wymagania

Klienci Jandach mogą liczyć na atrakcyjne ceny domów i mieszkań, ale również ich wysoką jakość wykonania. Deweloper podczas prac budowlanych stosuje wyłącznie wysokiej jakości materiały cenionych producentów, wyróżniające się wieloletnią trwałością oraz estetyką. Tym samym mogą Państwo zamieszkać w solidnych i pięknych przestrzeniach. Oferowane przez Jandach domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach dzięki przemyślanym projektom są idealnymi miejscami do codziennego życia, wypoczynku, jak i pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacji i ofertą. Już dziś możemy pomóc Państwu znaleźć to, o czym marzycie.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż domów szeregowych z ogrodem

Mieszkania na sprzedaż Bogdanowo
Domy na sprzedaż Bogdanowo

Funkcjonalne mieszkania w szeregowcach