Mieszkania i domy na sprzedaż Chyby

W niedalekiej odległości od Poznania firma Jandach wybudowała enklawę spokoju i radości dla wszystkich poszukujących wytchnienia po wyczerpującym dniu w mieście. Nasze mieszkania w szeregowcach zbudowane są w oparciu o najnowsze trendy, a jakość wykorzystanych materiałów gwarantuje wiele lat niczym niezakłóconego użytkowania.

Jandach już od trzydziestu lat buduje domy i mieszkania dla Wielkopolan. Co ważne, do każdego projektu zaprasza Klientów, których uwagi stara się wprowadzać w życie. Tak powstały m.in. nasze nowoczesne domy miejskie w miejscowości Chyby oraz szeroki wachlarz innych inwestycji: w tym wille miejskie, domy bliźniacze i budynki wielorodzinne.

Przyjazna okolica i piękne domy miejskie - Chyby

Dzięki odpowiedniemu zlokalizowaniu, najnowsze inwestycje mieszkaniowe Jandach zachwycają pięknym otoczeniem, funkcjonalnością oraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Funkcjonalne mieszkania, charakteryzujące się wygodą i trwałością, to nasz główny cel. Szczęśliwi Klienci są dla nas bowiem największym wyróżnieniem.

Oferujemy Państwu domy w szeregowcach, domy z ogrodem, tanie domy jednorodzinne. Nasza inwestycja zlokalizowana jest niedaleko Poznania, posiada doskonałe połączenie z miastem, dzięki czemu nie musicie Państwo rezygnować z udogodnień oferowanych przez miasto, a jednocześnie możecie stworzyć prawdziwy dom rodzinny w wyjątkowym otoczeniu, z dala od zgiełku metropolii. Gwarantujemy, że z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej będziecie doceniać fakt, że Wasze wille miejskie w Chybach, bliźniaki lub domy miejskie pozwalają na komfortowy wypoczynek w ciszy, jednocześnie umożliwiając szybki dojazd do miasta.

Dobrze przemyślane projekty i solidna realizacja deweloper Jandach

Nasze inwestycje deweloperskie od lat charakteryzuje jakość i solidność, przy zachowaniu funkcjonalności i wygody wnętrz. Oferujemy Państwu nowe mieszkania, które z pewnością spełnią oczekiwania oraz nowoczesne domy na sprzedaż. Chyby k. Poznania to atrakcyjna lokalizacja dla rodzin, którym zależy na bezpiecznym i spokojnym otoczeniu.

Skontaktujcie się z nami w celu poznania najnowszej oferty na mieszkania w zabudowie szeregowej, domy jednorodzinne oraz domy z ogrodem. W ofercie Jandach na pewno znajdziecie wymarzony dom. Zapraszamy do rozmowy z naszymi doradcami!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy jednorodzinne z ogrodem od dewelopera

Mieszkania na sprzedaż Chyby
Domy na sprzedaż Chyby

Mieszkania na kredyt w programie MDM