Mieszkania na sprzedaż Poznań Fabianowo

Mieszkania w stanie deweloperskim/w zabudowie szeregowej/z ogródkiem oraz domy jednorodzinne z ogrodem. Tak przedstawia się główny zakres oferty dewelopera Jandach. Tego rodzaju inwestycje deweloperskie powstają w atrakcyjnych lokalizacjach Poznania i w wielu miejscowościach regionu. Jeśli marzysz o własnych „czterech kątach”, które będą przestronne, funkcjonalne, piękne i tanie, koniecznie musisz zobaczyć, co przygotował deweloper Jandach.

Sprzedaż domów i mieszkań na rynku pierwotnym

Deweloper Jandach to prawie trzy dekady doświadczenia w projektowaniu, budowaniu i sprzedaży nieruchomości. Klienci mogą wybierać spośród inwestycji deweloperskich oraz pod klucz. Domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach od Jandach to dokładnie przemyślane przestrzenie. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych projektanci wyznaczyli miejsce na słoneczny salon połączony z kuchnią, funkcjonalną łazienkę i kilka sypialni. Podczas przygotowywania planów domów i mieszkań uwzględnia się potrzeby klientów, którzy wiedzą najlepiej, w jakim miejscu chcą żyć, pracować, wypoczywać.

Atrakcyjne i tanie inwestycje mieszkaniowe

Domy i mieszkania Jandach wyróżniają się dużą estetyką wykonania. Podczas ich budowy stosuje się wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Tym samym zostają wzniesione nieruchomości piękne, ale i trwałe. Ich kolejną cechą jest atrakcyjna cena. Wybrane nieruchomości są dostępne na kredyt, również ten współfinansowany z rządowego programu MDMMieszkanie dla Młodych.

Zobacz, już dziś swój dom lub mieszkanie.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Tanie domy jednorodzinne

Mieszkania na sprzedaż Poznań Fabianowo
Mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim Poznań Fabianowo

Funkcjonalne mieszkania od dewelopera