Mieszkania i domy na sprzedaż Garby

Jandach to jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów w Wielkopolsce. Oferuje domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Poznaniu i najbliższych okolicach. Jeżeli więc poszukujesz najwyższej jakości nowoczesnego mieszkania czy interesuje cię dom dla rodziny, zapoznaj się z ofertą dewelopera Jandach.

Rynek pierwotny stanowi dzisiaj bardzo ciekawą alternatywę dla zakupów na rynku wtórnym z kilku ważnych powodów. Nowe inwestycje deweloperskie zlokalizowane są najczęściej w niewielkiej odległości od dużych miast, dzięki czemu gwarantują komfort i wypoczynek mieszkańcom, nie zapominając o szybkim i bezpiecznym transporcie do centrów miast. Domy szeregowe Jandach położone są w odległości nie dłuższej niż 30 minut jazdy od centrum Poznania. Otoczone pełną infrastrukturą, taką jak zaplecze przedszkolne i szkolne, sklepy i markety, służba zdrowia, apteki, itp. Duży wpływ na atrakcyjność mieszkania ma cicha okolica, a także przepiękna przyroda, jaką otoczona jest inwestycja mieszkaniowa. Jandach oferuje funkcjonalne domy w atrakcyjnych cenach, których jakość wykończenia i użyte materiały spełnią wszelkie oczekiwania. Dla jeszcze bardziej wymagających Klientów Jandach przygotował ofertę mieszkań „pod klucz”.

Niewątpliwą zaletą oferty Jandach jest dostosowanie mieszkań do wymogów programu Mieszkanie dla Młodych, dzięki czemu młode pary mogą jeszcze łatwiej rozpocząć życie w wymarzonym domu.

Filozofią firmy jest szczegółowa selekcja lokalizacji inwestycji, dostosowanie do potrzeb Klienta oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, w taki sposób, aby zapewnić każdemu komfort życia.

Jandach to deweloper dla ciebie!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

Sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego

Mieszkania na sprzedaż Garby
Domy na sprzedaż Garby

Nowe domy dla rodziny pod Poznaniem