Domy i mieszkania na sprzedaż Kaźmierz

Chcesz zamieszkać w sąsiedztwie Poznania, blisko swojej pracy oraz tętniącej życiem aglomeracji? Mieszkania w zabudowie szeregowej, usytuowane w podpoznańskich miejscowościach kuszą atrakcyjnymi cenami, a przede wszystkim – dogodną lokalizacją.

Tanie i atrakcyjne domy pod miastem - Kaźmierz

Deweloper Jandach planuje i realizuje inwestycje mieszkaniowe m.in. w Plewiskach, Głuchowie i samym Poznaniu. Każda lokalizacja, jaką wybiera, ma spełniać kilka podstawowych kryteriów: szybki dojazd do centrum miasta, bogata infrastruktura w pobliżu (przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnie) oraz bliskość terenów zielonych. Osiedla wznoszone przez Jandach oferują uroki mieszkania za miastem, nie pozbawiając mieszkańców wszystkich jego zalet.

Nowoczesne i urokliwe wnętrza

Zwróć uwagę na rozplanowanie układu pomieszczeń. Staramy się, by nasze mieszkania były maksymalnie funkcjonalne i przestronne. Elegancki salon połączony z kuchnią (strefa dzienna na parterze), kilka przytulnych sypialni, łazienka (strefa nocna na poddaszu) oraz inne pomieszczenia udaje się rozmieścić na optymalnym metrażu. Dzięki temu nasze domy w szeregowcach spełniają kryteria programu Mieszkanie dla Młodych i mogą zamieszkać w nich młode rodziny.

Nasze tanie domy mają stać się ostoją dla całej rodziny i miejscem wypoczynku, dlatego w projektach nie mogło zabraknąć ogródka, w którym wspólnie będziecie delektować się pyszną kawą lub grillować ze znajomymi.

Sprawdź najbliższe realizacje dewelopera Jandach i znajdź nowe miejsce do życia dla siebie oraz dla swojej rodziny. W ofercie dostępne są również domy jednorodzinne i mieszkania na kredyt. Przekonaj się, co może Ci zaoferować Kaźmierz. Mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji pod Poznaniem mogą okazać się tym, czego szukasz.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Funkcjonalne domy w stanie deweloperskim

Domy na sprzedaż Kaźmierz
Mieszkania na sprzedaż Kaźmierz

Mieszkania na kredyt w programie MDM