Mieszkania i domy na sprzedaż Kleszczewo

Interesuje cię dom na sprzedaż oferowany w programie MdM, a może bardziej interesują Cię mieszkania na kredyt? Ważna jest dla ciebie spokojna okolica, bliskość przyrody, ale nie chcesz mieć utrudnionej komunikacji z miastem? Przeszukujesz różne oferty, badasz rynek pierwotny, ale nie możesz znaleźć nic odpowiedniego dla siebie i Twojej rodziny? Nie musisz już szukać dalej. Poznaj najnowsze inwestycje mieszkaniowe na sprzedaż przygotowane specjalnie dla Ciebie przez dewelopera Jandach.

Prezentujemy mieszkania dla rodziny czy domy w zabudowie szeregowej na nowych osiedlach. Jandach to możliwość zakupu mieszkania lub domu w programie Mieszkanie dla Młodych, a także zakup mieszkania na kredyt. Oferujemy szeregowce z ogrodem, funkcjonalne mieszkania oraz przestronne domy jednorodzinne. Naszą ofertę wzbogaca idealna lokalizacja. Do centrum Poznania dojedziesz komunikacją miejską lub własnym transportem w nie więcej niż 30 minut.

Inwestycje deweloperskie firmy Jandach skonstruowane są dla osób oczekujących oddechu i spokoju po zabieganym dniu w pracy. Nasze nowe osiedla zlokalizowane są w miejscowościach o rozbudowanej infrastrukturze. W najbliższej odległości znajdują się, sklepy, szkoły, apteki czy przychodnie. Komfort życia naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego też nasze osiedla są ciągle monitorowane.

Domy z ogrodem, domy szeregowe oraz spore mieszkanie dwupoziomowe to jedynie niewielka część naszej oferty. Skontaktuj się z nami i spełnij marzenia o nowym domu dla siebie i całej rodziny.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

Sprzedaż domów z rynku pierwotnego

Mieszkania na sprzedaż Kleszczewo
Domy na sprzedaż Kleszczewo

Nowe mieszkania dla rodziny pod Poznaniem