Mieszkania na sprzedaż Koziegłowy

Zakup mieszkania czy domu na przedmieściach Poznania opłaca się dużo bardziej niż w centrum miasta. Z tego powodu inwestycje deweloperskie w miejscowościach, takich jak Koziegłowy, Plewiska czy Puszczykowo cieszą się coraz większym powodzeniem. To właśnie tutaj warto osiedlić się na resztę życia, wybierając dla siebie komfortowy dom z ogródkiem lub przestronne, nowoczesne mieszkanie z garażem na strzeżonym osiedlu.

W naszej ofercie znajdziesz budynki mieszkalne, różniące się tak kosztem inwestycji, jak i reprezentowaną stylistyką. Klienci Jandach mogę wybrać z jednej strony przytulne domy miejskie (wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej), a z drugiej - ekskluzywne wille miejskie. Koziegłowy znakomicie sprawdzają się jako lokalizacja w obu przypadkach.

Miłych zaskoczeniem z pewnością okażą się także atrakcyjne ceny Jandach!

Zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna w Poznaniu i okolicach

Domy od dewelopera Jandach to mniejsze i większe budynki jednorodzinne, szeregowce lub mieszkania w budynkach wielorodzinnych, zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami lub utrzymane w tradycyjnej stylistyce. Sprzedajemy domy miejskie w Koziegłowach w stanie deweloperskim oraz gotowe do zamieszkania, tzw. „pod klucz”. To mieszkania przestronne, słoneczne, z atrakcyjnym układem pomieszczeń, w których każdy metr kwadratowy został funkcjonalnie wykorzystany. Jesteśmy otwarci także na uwagi Klientów – budujemy z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Wspólnie stwórzmy miejsce, które będzie komfortową przestrzenią życiową dla Ciebie i Twojej rodziny!

Zamieszkaj w spokojnej okolicy z dala od centrum wielkiego miasta

Realizujemy inwestycje mieszkaniowe w wielu lokalizacjach (Koziegłowy, Plewiska, Puszczykowo, Głuchowo), dlatego propozycji do wyboru mamy naprawdę wiele. Przy wyborze terenów pod zabudowę kierujemy się w szczególności bliskością niezbędnej infrastruktury: szkół, przychodni, aptek, marketów oraz przystanków komunikacji miejskiej. Nasze domy i mieszkania powstają w ramach strzeżonych osiedli, zapewniających komfort i spokój dla ich mieszkańców.

Poznaj bliżej nasze projekty. Zaufaj doświadczeniu firmy deweloperskiej Jandach!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę