Mieszkania na sprzedaż i domy od dewelopera Poznań Antoninek

Chcielibyście zamieszkać w mieście, ale wydaje się Wam, że ceny mieszkań na rynku pierwotnym są zbyt wygórowane? Oferta przygotowana przez dewelopera Jandach pozwoli Wam spełnić marzenia o pięknym, nowym mieszkaniu w granicach Poznania!

Tanie, wygodne mieszkanie z ogródkiem

Budujemy mieszkania z myślą o naszych Klientach. Staramy się, aby w każdym projekcie znalazło się miejsce do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu, do pracy w skupieniu i prywatności. Tworzymy dla Was mieszkania przytulne i przestronne zarazem.

Wiele lat doświadczenia w branży deweloperskiej przekłada się na końcowy efekt. U nas możesz liczyć na funkcjonalny układ pomieszczeń, optymalną powierzchnię i sprytne sposoby na wykorzystanie każdego metra kwadratowego. Jeśli zechcesz, przygotujemy gotową aranżację – wersja pod klucz. Możesz również sam zadecydować o wystroju swojego domu – wybierz mieszkanie w stanie deweloperskim. Zamieszkaj w Pozaniu! Mieszkania od dewelopera Jandach to gwarancja atrakcyjnej ceny, a Jandach zapewni Ci dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

Urocze przedmieście Antoninek – dlaczego warto tu zamieszkać?

Domy jednorodzinne, mieszkania w zabudowie szeregowej oraz w budownictwie wielorodzinnym wznosimy w przemyślanych lokalizacjach. Stąd w krótkim czasie dotrzesz do centrum miasta, ale też wyjedziesz na weekend lub urlop poza miasto. Dogodne połączenia komunikacji miejskiej, infrastruktura oraz baza usługowa są naszym zdaniem bardzo ważne dla komfortu przyszłego życia.

Inwestycje deweloperskie Jandach wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakość-cena. Wybieramy sprawdzone materiały i technologie budowlane, aby w przyszłości opłaty eksploatacyjne były jak najniższe. Co najważniejsze – wszystko to udaje nam się pogodzić z konkurencyjną ceną. Wybrane mieszkania Jandach spełniają kryteria programu MdM. Skorzystaj z niego i już niedługo wyprowadź się „na swoje”! Mieszkana MdM w Poznaniu to wyjątkowa okazja dla rodzin, które szukają atrakcyjnej lokalizacji w dużym mieście!

 

Sprawdź także: Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Starołęka, Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Poznań Starołęka, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Smochowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Rataje, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo, Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Malta, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Ławica, Mieszkania i funkcjonalne domy na sprzedaż Poznań Kopernika, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Kopanina, Mieszkania i domy szeregowe na sprzedaż Poznań Dębiec

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Poznaj zalety mieszkań w zabudowie szeregowej!

Mieszkania na sprzedaż od dewelopera Poznań Antoninek
Domy na sprzedaż od dewelopera Poznań Antoninek

Sprzedaż domów z ogrodem w MDM!