Mieszkania i domy szeregowe na sprzedaż Poznań Dębiec

Trzy dekady doświadczeń w zakresie projektowania i wznoszenia wymarzonych miejsc do życia, wypoczynku i pracy. Tak może zostać opisany deweloper Jandach, który to w wielu lokalizacjach Poznania i w sąsiednich miejscowościach wzniósł m.in. domy jednorodzinne z ogrodem oraz funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej.

Mieszkania i domy, jakich szukasz

Inwestycje deweloperskie Jandach są dopasowane do potrzeb i oczekiwań zróżnicowanych grup klientów. Jeśli dopiero rozpoczynasz dorosłe życie, które chcesz dzielić z drugą osobą, zapoznaj się z ofertą kilkudziesięciometrowych mieszkań w szeregowcach. Tego typu mieszkania to funkcjonalne, słoneczne i przestronne przestrzenie, które zaaranżujesz wedle własnych upodobań. Jeśli jednak lubisz wypoczywać z rodziną na świeżym powietrzu, powinny zainteresować Cię domy jednorodzinne/w szeregowcu z ogrodem.

W większości przypadków inwestycje deweloperskie Jandach sąsiadują z terenami zielonymi, co jeszcze bardziej zachęca do zainteresowania się nimi. Wszystkie domy i mieszkania są położone w dogodnych punktach pod względem infrastruktury – w pobliżu przystanków autobusowych, przychodni, szkół, sklepów itp.

Tanie domy i mieszkania na sprzedaż

Już dziś możesz zacząć myśleć o tym, że wyśniony dom jednorodzinny lub mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogrodem jest w Twoim zasięgu. Deweloper Jandach oferuje nieruchomości na kredyt w naprawdę atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się także z inwestycjami deweloperskimi kwalifikującymi się do rządowego programu dopłat MDMMieszkanie dla Młodych.

 

Sprawdź także: Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Starołęka, Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Poznań Starołęka, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Smochowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Rataje, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo, Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Malta, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Ławica, Mieszkania i funkcjonalne domy na sprzedaż Poznań Kopernika, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Kopanina, Mieszkania na sprzedaż i domy od dewelopera Poznań Antoninek

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy jednorodzinne z ogródkiem od dewelopera

Mieszkania na sprzedaż Poznań Dębiec
Domy szeregowe na sprzedaż Poznań Dębiec

Mieszkanie na kredyt dla rodziny