Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Kopanina

Jandach to atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania, domy z ogródkiem oraz inne inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu oraz sąsiednich miejscowościach. Szukasz miejsca idealnego do życia? Zobacz, co przygotowaliśmy z myślą o Tobie.

Sprzedaż mieszkań i domów na rynku pierwotnym

Od blisko trzydziestu lat projektujemy, budujemy, sprzedajemy domy jednorodzinne, szeregowe oraz mieszkania. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie można opisać następującymi słowami: funkcjonalne, atrakcyjne, przestronne, przytulne, słoneczne. Do tego należy również dodać określenie tanie.

Mimo konkurencyjnych cen wyróżniających nasze domy i mieszkania, są one zawsze wznoszone z najwyższej jakości materiałów, wyróżniających się wieloletnią wytrzymałością, odpornością, a przy tym cechują je walory estetyczne.

Dom jednorodzinny lub mieszkanie na kredyt

Wiemy, że zakup wymarzonego lokum dla większości osób wiąże się z wzięciem kredytu. Jednak jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom rozwiązania dopasowane do ich możliwości finansowych. W naszej ofercie dostępne są zatem i atrakcyjne domy, i funkcjonalne mieszkania. Co ważne, wybrane inwestycje mieszkaniowe oferowane przez Jandach kwalifikują się do rządowego programu dopłat MDM. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach oraz sąsiadują z rozbudowaną infrastrukturą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, gdzie w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach powstają kolejne domy oraz mieszkania Jandach.

 

Sprawdź także: Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Starołęka, Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Poznań Starołęka, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Smochowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Rataje, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo, Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Malta, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Ławica, Mieszkania i funkcjonalne domy na sprzedaż Poznań Kopernika, Mieszkania i domy szeregowe na sprzedaż Poznań Dębiec, Mieszkania na sprzedaż i domy od dewelopera Poznań Antoninek

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne mieszkania w stanie deweloperskim!

Domy na sprzedaż Poznań Kopanina
Mieszkania na sprzedaż Poznań Kopanina

Sprzedaż domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej