Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko

Poznaj inwestycje mieszkaniowe dewelopera Jandach, które powstają w Poznaniu i okolicy. Mieszkania o mniejszym i większym metrażu, domy w zabudowie szeregowej oraz domy jednorodzinne oferujemy w atrakcyjnych cenach. Misją, która nam przyświeca, jest budowa domów solidnych i trwałych za uczciwe pieniądze. Sprawdź Morasko. Domy w tej okolicy z pewnością przypadną Ci do gustu.

Dom piękny i funkcjonalny Poznań Morasko

Nasze domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie szeregowej wyróżniają się na rynku pierwotnym doskonale zagospodarowaną powierzchnią. Przytulne sypialnie, słoneczna kuchnia, funkcjonalny pokój dzienny/salon z kominkiem. Jeśli czas spędzany w mieszkaniu ma być naprawdę miły, wszyscy domownicy muszą czuć się w nim dobrze.

Przygotowaliśmy ofertę mieszkań, które możesz nabyć w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Dzięki rządowemu dofinansowaniu oraz naszej elastycznej ofercie funkcjonalne mieszkanie w zabudowie szeregowej na rynku pierwotnym możesz nabyć w bardzo korzystnej cenie!

Spokojna okolica, jakiej pragnąłeś w Morasku

Jeśli znasz już Morasko, mieszkania w spokojnej dzielnicy Poznania bez wątpienia Cię zainteresują. Większość naszych inwestycji stanowią atrakcyjne domy z ogródkiem zlokalizowane na przedmieściu, w pobliżu terenów zielonych. Polecamy je szczególnie rodzinom z dziećmi. Tutaj, na strzeżonym osiedlu, będziecie mogli wypocząć i „naładować akumulatory”. Z dala od hałasu wielkiego miasta, spalin oraz innych zanieczyszczeń, rekreacja będzie naprawdę udana. Trudno o lepszą lokalizację, niż domy w Poznaniu. Morasko cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów ze względu na atrakcyjne tereny zielone i korzystną infrastrukturę.

Co równie ważne, dojazd do centrum miasta nie zajmie więcej niż pół godziny – niezależnie od tego, czy wybierzesz własny samochód czy komunikację miejską.

Oferujemy mieszkania na sprzedaż w standardzie „pod klucz” oraz w stanie deweloperskim. Z nami możesz urządzić swój nowy dom tak, jak zawsze marzyłeś. Sprawdź aktualne realizacje!

 

Sprawdź także: Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Starołęka, Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Poznań Starołęka, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Smochowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Rataje, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo, Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Malta, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Ławica, Mieszkania i funkcjonalne domy na sprzedaż Poznań Kopernika, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Kopanina, Mieszkania i domy szeregowe na sprzedaż Poznań Dębiec, Mieszkania na sprzedaż i domy od dewelopera Poznań Antoninek

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż funkcjonalnycjh domów jednorodzinnych!

Domy na sprzedaż Poznań Morasko
Mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko

Słoneczne mieszkania na kredyt z MDM!