Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Smochowice

Twoim marzeniem jest zamieszkanie w urokliwej okolicy (lasy, jeziora), która posiada rozbudowaną infrastrukturę – sklepy, przychodnie, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej? Poznaj zatem inwestycje deweloperskie Jandach, jakie są wznoszone w Poznaniu oraz w wielu innych miejscowościach Wielkopolski.

Deweloper Jandach to blisko 30 lat doświadczenia w projektowaniu, budowaniu i sprzedaży mieszkań i domów w zabudowie szeregowej oraz domów jednorodzinnych z ogrodem. Zamieszkaj w jednym z nich!

Przestronne domy i funkcjonalne mieszkania

Oferta nieruchomości sygnowanych marką Jandach jest skierowana do zróżnicowanych grup klientów. Rodzinom z dziećmi możemy zaproponować atrakcyjne domy z ogrodem położone pod miastem. Z kolei młodym ludziom chcącym wciąż korzystać z uroków życia – mieszkania w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w bliskiej odległości od serca aglomeracji. Bez względu na wybór, będzie on zawsze dobry. Inwestycje deweloperskie od Jandach to zawsze funkcjonalne, słoneczne, przestronne przestrzenie oparte na przemyślanych projektach architektonicznych, ale również na uwagach klientów, którzy wiedzą najlepiej, jak chcą mieszkać, żyć, wypoczywać.

Domy i mieszkania piękne, ale i tanie

Domy jednorodzinne (i w szeregowcu) oraz mieszkania w zabudowie szeregowej są dostępne w atrakcyjnych cenach, również w opcji kredytowania. Wybrane inwestycje deweloperskie kwalifikują się do programu dopłat MDMMieszkanie dla Młodych. Warto sprawdzić ofertę Jandach w tym zakresie i już dziś spełnić swoje marzenia o własnych „czterech kątach”.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego

Mieszkania na sprzedaż Poznań Smochowice
Domy na sprzedaż Poznań Smochowice

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej