Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Starołęka

Szukasz mieszkania, które w pełni spełni potrzeby Twoje i Twojej rodziny? Poznaj aktualnie realizowane inwestycje deweloperskie Jandach w Poznaniu i okolicach. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży pozwala nam zaprojektować przestrzenie, w których wypoczynek i życie rodzinne będą udane.

Osiedla budowane z myślą o mieszkańcach

Pierwszy etap inwestycji to wybór odpowiedniej lokalizacji. Mieszkania i domy w zabudowie szeregowej oferowane przez dewelopera Jandach budowane są w miejscach o dobrych połączeniach komunikacyjnych z centrum miasta. Osiedla Jandach zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo – są całodobowo strzeżone i zamykane.

W ich najbliższej okolicy nie brakuje najważniejszej infrastruktury. Sklepy, supermarkety, apteki, szkoły, przedszkola, przychodnie, obiekty rekreacyjne – wszystko czego potrzebujesz w codziennym życiu, już działa w Twoim otoczeniu.

Funkcjonalne aranżacje mieszkań

Kolejny etap to planowanie powierzchni mieszkań. W naszej ofercie znajdziesz wybór lokali o zróżnicowanym metrażu (wśród nich także takie, które spełniają kryteria programu Mieszkanie dla Młodych), dostosowane do potrzeb współczesnych rodzin. To przytulne, atrakcyjne mieszkania z aneksem kuchennym lub osobną słoneczną kuchnią.

Jeśli zależy Ci na czasie, możesz zakupić je wraz z pełnym wyposażeniem i urządzonym wnętrzem. Czuwają nad tym znakomici projektanci współpracujący z Jandach. Tym, którzy mają własny pomysł na aranżację swojego domu, polecamy mieszkanie w stanie deweloperskim.

Skontaktuj się z nami i powiedz o swoich oczekiwaniach. Wspólnie znajdziemy dla Ciebie wymarzony dom!

 

Sprawdź także: Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Poznań Starołęka, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Smochowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Rataje, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo, Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Malta, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Ławica, Mieszkania i funkcjonalne domy na sprzedaż Poznań Kopernika, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Kopanina, Mieszkania i domy szeregowe na sprzedaż Poznań Dębiec, Mieszkania na sprzedaż i domy od dewelopera Poznań Antoninek

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy jednorodzinne z ogródkiem od dewelopera

Mieszkania na sprzedaż Poznań Starołęka
Domy na sprzedaż Poznań Starołęka

Nowoczesne mieszkania dla młodych