Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Świerczewo

Chcesz mieszkać w mieście, korzystając z wszelkich udogodnień, jakie oferuje, a przy tym czuć się bezpiecznie? Strzeżone osiedla Jandach, jakie powstają w różnych częściach Poznania, odpowiadają na Twoje potrzeby. Sprawdź aktualnie dostępne mieszkania w zabudowie szeregowej, domy jednorodzinne oraz mieszkania w stanie deweloperskim w budynkach wielorodzinnych!

Mieszkania dla każdego

Przyglądając się naszym projektom, od razu zauważysz, że nawet na niewielkim metrażu potrafimy stworzyć atrakcyjne i funkcjonalne „gniazdko”. Dla Klientów z ograniczonym budżetem polecamy nasze inwestycje deweloperskie przygotowane na potrzeby programu Mieszkanie dla Młodych. Starając się różnicować naszą ofertę, budujemy także znacznie większe domy jednorodzinne z ogrodem zlokalizowane na obrzeżach Poznania oraz coraz popularniejsze szeregowce.

Wszystko, czego potrzebujesz

Jako firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, co należy wziąć pod uwagę, planując kolejne inwestycje mieszkaniowe. Dom, do którego chce się wracać, nie może być za bardzo oddalony od centrum miasta. Dogodna komunikacja to podstawowe kryterium dla naszych inwestycji.

Ponadto wszystkie nasze domy i mieszkania na sprzedaż są projektowane z uwzględnieniem potrzeb współczesnych rodzin. W zrealizowanych inwestycjach znajdują się przytulne sypialnie na poddaszu, słoneczny pokój dzienny połączony z kuchnią, funkcjonalne łazienki i pomieszczenia gospodarcze.

Przekonaj się, że Twoje wymarzone mieszkanie w Poznaniu lub okolicy już czeka, aż w nim zamieszkasz!

 

Sprawdź także: Mieszkania na sprzedaż Zalasewo, Mieszkania na sprzedaż Zakrzewo, Mieszkania na sprzedaż Tulce, Mieszkania na sprzedaż Szczytniki, Domy i mieszkania na sprzedaż Szamotuły, Mieszkania i domy na sprzedaż Strzeszyn Grecki, Domy i mieszkania na sprzedaż Stęszew, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Żegrze, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Winogrady, Mieszkania dla młodych i domy szeregowe Poznań Wilda, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Umultowo, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Szczepankowo

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę