Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Szczepankowo

Szukasz domu z ogrodem w atrakcyjnej okolicy, ale jednocześnie w bliskiej odległości od centrum miasta? A może interesuje Cię mieszkanie dla rodziny w zabudowie szeregowej? Dzięki naszej wszechstronnej ofercie znajdziesz dla siebie i swoich bliskich miejsce, w którym będziecie żyć wspaniale.

Domy z ogrodem i mieszkania w szeregowcach na miarę potrzeb

Jako deweloper realizujemy inwestycje mieszkaniowe już 30 lat. Przez ten czas pod marką Jandach powstały słoneczne i przestronne domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie szeregowej. Za każdym razem wyróżniały się najwyższą estetyką wykonania, zarówno pod względem wykonania wewnątrz jak i na zewnątrz. Ich drugą ważną cechą były i są przemyślane projekty dopasowane do zmieniających się potrzeb, oczekiwań klientów, którzy wiedzą, jak naprawdę chcą mieszkać. Dlatego też proponujemy im funkcjonalne i atrakcyjne przestrzenie do życia, wypoczynku i pracy. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych wyznaczono miejsce na 2-3 sypialnie, salon z kuchnią, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze.

Tanie, ale solidne i piękne

Inwestycje deweloperskie Jandach powstają z najlepszych na rynku materiałów budowlanych. Podobnie ma się sprawa z wykończeniem wnętrz. Tym samym klienci mogą zamieszkać w pięknych i bezpiecznych domach lub mieszkaniach. Jednocześnie domy jednorodzinne/w zabudowie szeregowej oraz mieszkania w szeregowcach są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybrane inwestycje mieszkaniowe oferujemy w opcji kredytowania, również kwalifikującego się do rządowego programu dopłat MDMMieszkanie dla Młodych.

 

Sprawdź także: Mieszkania na sprzedaż Zalasewo, Mieszkania na sprzedaż Zakrzewo, Mieszkania na sprzedaż Tulce, Mieszkania na sprzedaż Szczytniki, Domy i mieszkania na sprzedaż Szamotuły, Mieszkania i domy na sprzedaż Strzeszyn Grecki, Domy i mieszkania na sprzedaż Stęszew, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Żegrze, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Winogrady, Mieszkania dla młodych i domy szeregowe Poznań Wilda, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Umultowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Świerczewo

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne mieszkania z ogródkiem

Domy na sprzedaż Poznań Szczepankowo
Mieszkania na sprzedaż Poznań Szczepankowo

Przytulne domy na kredyt