Domy i mieszkania na sprzedaż Stęszew

Marzysz o odpoczynku po ciężkim dniu pracy we własnym domu, z dala od hałasów miasta? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Jandach oferuje domy na sprzedaż w niedalekiej odległości od Poznania. Polecamy domy w zabudowie szeregowej, domy z ogrodem, a także funkcjonalne mieszkania zlokalizowane 30 minut od Poznania, które można nabyć w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Nasze nowe osiedla lokalizowane są w miejscach gwarantujących spokój i możliwość relaksu po pracy, odpoczynku z rodziną, a zarazem nie zapominamy o koniecznych udogodnieniach – możliwości szybkiego i bezproblemowego dojazdu do Poznania, infrastrukturze i bezpieczeństwie. Nasza oferta zawiera dwa standardy wykończenia – domy  w stanie deweloperskim oraz „pod klucz”. Bardzo ważna jest dla nas jakość wykonania i funkcjonalność, dlatego oferujemy zróżnicowany metraż, mieszkania dwupoziomowe oraz jednopoziomowe. Oferujemy domy z garażem, mieszkania z ogródkiem i wiele innych możliwości. Każda inwestycja budowlana opracowywana jest w oparciu o założenia naszych Klientów. Poznaj naszą ofertę bliżej i wybierz dla siebie wymarzony dom rodzinny. Jandach zbuduje mieszkanie dla rodziny, w którym będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie. Wszystkie nasze nowe osiedla objęte są stałym monitoringiem. Jeśli szukasz ciszy i spokoju, wybierz Stęszew. Mieszkania w podpoznańskiej miejscowości zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz, by odpocząć.

Nowe mieszkania od poznańskiego dewelopera w Stęszewie

Nowe budownictwo daje gwarancję jakości i trwałości na wiele lat, a Jandach dzięki swojemu wieloletnim doświadczeniu, buduje nowe osiedla, mając na uwadze wygodę, bezpieczeństwo, szybką komunikację z Poznaniem oraz bliskość przyrody i spokój mieszkańców.

 

Sprawdź także: Mieszkania na sprzedaż Zalasewo, Mieszkania na sprzedaż Zakrzewo, Mieszkania na sprzedaż Tulce, Mieszkania na sprzedaż Szczytniki, Domy i mieszkania na sprzedaż Szamotuły, Mieszkania i domy na sprzedaż Strzeszyn Grecki, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Żegrze, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Winogrady, Mieszkania dla młodych i domy szeregowe Poznań Wilda, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Umultowo, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Szczepankowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Świerczewo

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy od dewelopera z ogrodem

Domy na sprzedaż Stęszew
Mieszkania na sprzedaż Stęszew

Mieszkania dla Młodych na kredyt