Mieszkania na sprzedaż Szczytniki

Poznaj najnowsze inwestycje mieszkaniowe dewelopera Jandach. Oprzyj się na wieloletnim doświadczeniu w branży budownictwa mieszkaniowego w Poznaniu i okolicach. Zamień swoje dotychczasowe lokum na przestronne, funkcjonalne mieszkanie w szeregowcu lub dom jednorodzinny, w którym Ty i Twoja rodzina znajdziecie swoje szczęście.

Mieszkanie, jakiego pragniesz!

Oferujemy naszym Klientom domy w standardzie deweloperskim lub „pod klucz” wybudowane na atrakcyjnych działkach w Poznaniu lub okolicznych miejscowościach (Szczytniki, Przeźmierowo, Plewiska i inne). Decydując się na projekt i wykonawstwo dewelopera Jandach, otrzymujesz nie tylko cztery ściany, ale dom z „duszą”, w którym zmieściły się: przytulny salon z kominkiem, słoneczne pokoje oraz funkcjonalna kuchnia.

Świetnie zagospodarowana przestrzeń o metrażu od 60 do ponad 100 mkw. daje duże możliwości domownikom w zakresie urządzenia się. W naszej ofercie dostępne są również mieszkania z ogródkiem, co docenią szczególnie młodzi rodzice potrzebujący przestrzeni do zabaw ze swoimi pociechami.

Jandach – inwestycje dostępne w ramach MDM

Wybrane realizacje z aktualnej oferty deweloperskiej dostępne są w ramach rządowego programu MDM „Mieszkania dla Młodych”. Warto skorzystać z tej dopłaty, aby uzyskać w przyszłości bardziej korzystny kredyt na wymarzone mieszkanie w Poznaniu lub okolicach. Także nasze mieszkania w szeregowcach mogą być objęte ww. programem!

Pozwól sobie na wygodne zamieszkanie niedaleko od miasta, ale wśród ciszy i spokoju kameralnych miejscowości. Wybierz dogodne mieszkanie dla swojej rodziny od Jandach!

 

Sprawdź także: Mieszkania na sprzedaż Zalasewo, Mieszkania na sprzedaż Zakrzewo, Mieszkania na sprzedaż Tulce, Domy i mieszkania na sprzedaż Szamotuły, Mieszkania i domy na sprzedaż Strzeszyn Grecki, Domy i mieszkania na sprzedaż Stęszew, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Żegrze, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Winogrady, Mieszkania dla młodych i domy szeregowe Poznań Wilda, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Umultowo, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Szczepankowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Świerczewo

 
 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Tanie domy w zabudowie szeregowej

Mieszkania na sprzedaż Szczytniki
Mieszkania rodzinne na sprzedaż Szczytniki

Domy w stanie deweloperskim