Firma budowlana

Firma budowlana Jandach z Poznania przyjmuje zlecenia na wykonywanie remontów i adaptację przestrzeni mieszkalnej. Już od kilkudziesięciu lat zajmujemy się również sprzedażą funkcjonalnych domów jednorodzinnych oraz szeregowych zlokalizowanych na osiedlach strzeżonych.

Szukasz firmy ogólnobudowlanej w okolicach Poznania?

Istniejemy od roku 1987. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, z którego stale korzystamy, przygotowując projekty domów lub świadcząc usługi budowlane. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą klientów z podpoznańskich miejscowości, między innymi z: Plewisk, Lubonia, Puszczykowa, Komornik i Swarzędza.

 

Skorzystaj z naszych usług już dziś! Gwarantujemy:

  • szybką realizacje zlecenia,
  • atrakcyjne ceny,
  • profesjonalne doradztwo.
 

 

Najwyższa jakość świadczonych usług

Firma ogólnobudowlana Jandach zajmuje się również budową domów jednorodzinnych. Własna przestrzeń to marzenie niejednej rodziny, a my pomagamy je zrealizować. Przygotowanie projektu opiera się na wartościowej współpracy z klientem. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz rozmowy. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, aby stworzyć dla Ciebie i Twojej rodziny idealną przestrzeń.

 

Usługi budowlane przeprowadzamy z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Znamy branżę budowlaną od podszewki, dlatego możesz polegać na naszym doświadczeniu. 

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Firma Budowlana
Firma budowlana Wielkopolska

Korzyści i możliwości

Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż to dobrze zaprojektowane przestrzenie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Większość naszych inwestycji deweloperskich spełnia warunki programu Mieszkanie dla Młodych. Dzięki MDM, skorzystasz z dopłaty finansowanej z budżetu Państwa na zakup mieszkania lub domu.