Sprzedaż mieszkań Poznań i okolice

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, takiej jak Poznań? Zależy Ci jednocześnie na spokoju i bliskości do centrum stolicy Wielkopolski? Sprawdź sprzedaż mieszkań prowadzona przez firmę deweloperską Jandach! Od ponad 28 lat nasze przedsiębiorstwo buduje i sprzedaje mieszkania w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Wśród naszych inwestycji znajdują się osiedla zlokalizowane m.in. w Plewiskach, Głuchowie i na Podolanach. Jeśli chcesz ograniczyć koszty, zdecyduj się na mieszkania MDM. Poznań i okolice to wiele atrakcyjnych realizacji, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Okolice Poznania to świetne rozwiązanie, jeśli nie chcemy rezygnować z bliskości do dużego miasta, a jednocześnie zależy nam na ustronnej lokalizacji, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Mieszkania na sprzedaż od Jandach charakteryzują się ciekawym projektem architektonicznym, zadbaną infrastrukturą oraz funkcjonalnymi układami. Co więcej, biorąc pod uwagę ceny poznańskie, proponowane lokale mieszkalne na sprzedaż są stosunkowo tanie. Dodatkowym sposobem na obniżenie kosztów może być skorzystanie z dopłat w ramach rządowego programu MDM - „Mieszkanie dla Młodych”. Biorąc udział w programie MDM Poznań, mieszkania można nabyć znacznie taniej! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na sprzedaż, objętych dofinansowaniami!

Mieszkania okolice Poznania – sprzedaż w atrakcyjnych cenach

Wybierając na swój nowy adres miejscowość w pobliżu stolicy Wielkopolski można sporo zaoszczędzić. Ceny nieruchomości są tutaj bowiem znacznie niższe niż w mieście. Firma Jandach prowadzi sprzedaż mieszkań w Poznaniu i jego okolicach od wielu lat. Posiada więc bogate doświadczenie i cieszy się zaufaniem szerokiego grona Klientów. Polecamy nowoczesne, przestronne i tanie mieszkania. Okolice Poznania to niezwykle malownicze tereny z bujną roślinnością i licznymi jeziorami. Wiele podpoznańskich miejscowości stanowi część Wielkopolskiego Parku Narodowego. Można więc liczyć tutaj na świeże powietrze oraz kojącą ciszę.

Jak kupować tanie mieszkania w Poznaniu? Warunki współpracy z deweloperem poznasz, kontaktując się z nami. Dzięki programowi MDM możesz jednak zapłacić znacznie mniej, niż przypuszczałeś. Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkania nowe w Poznaniu i okolicach. Dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się domy szeregowe w Poznaniu. Mieszkania w atrakcyjnej wizualnie zabudowie mogą stać się spełnieniem marzeń niemal dla każdego: rodzin z dziećmi, par czy singli. Położone blisko natury, zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku, a jednocześnie błyskawiczny dojazd do miasta.

Jeśli szukasz mieszkania w Poznaniu i okolicach, skontaktuj się z nami. Oferujemy zarówno mieszkania w zabudowie szeregowej w Poznaniu, jak i komfortowe domy jednorodzinne. Poznaj nasze osiedla. Poznań i okolice obfitują w atrakcyjne tereny, które mogą stać się wymarzonym miejscem na Twój nowy dom. Sprawdź, jakie mieszkania na sprzedaż w okolicach Poznania są aktualnie dostępne w naszej ofercie!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Oferujemy korzystne warunki zakupu mieszkań w programie MDM.

Sprzedaż mieszkań Poznań i okolice
Sprzedaż mieszkań rodzinnych Poznań i okolice

Mieszkanie od dewelopera daje gwarancję pomocy w każdej sytuacji.