Projekty domów

Szukasz najlepszych projektów nowoczesnych domów szeregowych i jednorodzinnych? Zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa ogólnobudowlanego i dewelopera Jandach. 

Najlepsze projekty domów od firmy Jandach

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w przygotowywaniu i realizacji projektów małych, domów z piwnicami oraz domów parterowych. Zainteresowanym oferujemy również gotowe projekty domów z kosztorysem, aby każda rodzina mogła zaplanować i zrealizować marzenia o własnej przestrzeni.

W przygotowanej ofercie znajdziesz najpopularniejsze i dobrze przygotowane:

  • projekty domów jednorodzinnych < 200 m2,
  • projekty domów szeregowych do 80 m2.
 

 

Wybierz atrakcyjną ofertę – zamieszkaj pod Poznaniem!

W ofercie dewelopera Jandach znajdziesz dobrze zrealizowane i nowoczesne projekty domów jednorodzinnych i szeregowych. Każda przygotowana przez nas nieruchomość to odpowiednia  przestrzeń dla rodziny. Oferujemy również swoje usługi remontowe – na życzenia klienta przygotujemy każdy dom w standardzie „pod klucz”.

 

 Dzięki zdobytemu doświadczeniu, znamy rynek budowlany od podszewki. Wybieramy najlepsze lokalizacje pod Poznaniem, aby zapewnić mieszkańcom bezproblemowy dojazd do centrum i jednocześnie -  bliskość terenów zielonych. Proponujemy również takie rozwiązania, jak przydomowe ogródki oraz światłowody firmy Inea. 

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Projekty domów rodzinnych
Projekty domów piętrowych

Twoja własna przestrzeń

Każdy klient firmy Jandach to partner do rozmowy. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i służymy radą oraz doświadczeniem. Spełnij marzenia Twoje i Twojej rodziny o własnej przestrzeni – nie odkładaj budowy domu na później! Pomożemy stworzyć Ci idealny dom, który spełni wszystkie potrzeby.