Remont domu

Szukasz firmy z remontowo-budowlanej z Poznania? Przedsiębiorstwo budowlane i deweloper Jandach to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. 

Planujesz remont domu?

Świadczymy usługi z zakresu przeprowadzania remontów oraz renowacji domów jednorodzinnych, szeregowych oraz mieszkań dla wszystkich klientów z Poznania oraz okolicznych miejscowości, między innymi: Plewisk, Puszczykowa, Swarzędza i Komornik.

 

Przedsiębiorstwo Jandach to:

  • doświadczona, rodzinna firma,
  • usługi budowlane na najwyższym poziomie,
  • atrakcyjne i przystępne ceny remontów.
 

 

Sprawdzony deweloper

Oprócz świadczenia usług remontowo-budowlanych, zajmujemy się również inwestycjami deweloperskimi. Świadczymy  usługi z zakresu przygotowania projektów domów i osiedli mieszkaniowych w najwyższym standardzie.

 

Prowadzamy sprzedaż domów jednorodzinnych i szeregowych, które zostały przygotowane w standardzie „pod klucz”. Wszystkie lokalizacje wybierane przez dewelopera Jandach zapewniają bezproblemowy dojazd do centrum Poznania. 

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Remont domu
Remont domu Poznań

Najwyższa jakość świadczonych usług

Przyjmujemy zlecenia na odnowienie i odświeżenie przestrzeni mieszkalnej oraz skomplikowane remonty. Zajmujemy się również przebudową pomieszczeń. Remont domu lub mieszkania to ważne wydarzenie dla każdej rodziny. Wsłuchujemy się potrzeby każdego klienta i razem przygotowujemy projekt remontu domu lub mieszkania.

 

Mamy wiele lat doświadczenia, dlatego służymy radą i proponujemy najlepsze rozwiązania. Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny tworzymy funkcjonalną i nowoczesna przestrzeń mieszkaniową. Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały budowlane, a nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą na usługi remontowo-budowlane!