Sprzedaż domów i mieszkań

Poznańska firma deweloperska Jandach już od ponad 10 lat świadczy usługi z zakresu sprzedaży domów i mieszkań z rynku pierwotnego.

Sprawdzony deweloper w Poznaniu

Wszystkie przygotowane przez nas inwestycje mieszkaniowe to najwyższy standard i funkcjonalność w każdym calu. Nie idziemy na kompromisy, dlatego wybieramy takie lokalizację, które zapewniają bezproblemowy dojazd i bliskość terenów zielonych. Większość przygotowanych przez nasz domów jednorodzinnych i szeregowych znajduje się na osiedlach strzeżonych.

Zapewniamy:

  • najwyższą jakość,
  • funkcjonalne mieszkania,
  • dobrze zaprojektowane domy.
 

 

Zalety naszych inwestycji

Jeśli szukasz mieszkania lub domu na sprzedaż, zapoznaj się z naszymi zrealizowanymi inwestycjami. Za nami pierwszy etap realizacji Osiedla Bliskiego w Plewiskach.

Każdy dom posiada przydomowy ogródek oraz znajduje się na osiedlu zamkniętym. Mieszkańcy korzystają ze światłowodu Inea i dodatkowo, kominka w salonie. Zaplanowaliśmy metraż domów tak, aby spełnił oczekiwania każdej rodziny. To ponad 70 m2 i 5 pokoi do dyspozycji domowników!

Większość naszych inwestycji deweloperskich spełnia warunki Programu Mieszkanie dla Młodych. Oferujemy wykończenie mieszkania w standardzie „pod klucz” w atrakcyjnej cenie. Mamy doświadczenie w świadczeniu usług remonto-budowlanych, dlatego możesz być pewien najwyższej jakości wykończenia.

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Sprzedaż mieszkań
Sprzedaż domów

Ciekawe projekty i doświadczenie

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Zawsze służymy radą w czasie przygotowywania projektu. Każdy klient to partner do rozmowy, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!