Mieszkania w szeregowcu Poznań Bajkowe

Od kilkudziesięciu lat przedsiębiorstwo Jandach wykonuje inwestycje deweloperskie na terenie Poznania oraz w kilku sąsiednich miejscowościach. Jeśli zatem szukasz mieszkania lub domu na rynku pierwotnym, skorzystaj z naszej oferty.

Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i sprzedaży nieruchomości, wiemy, czego oczekują Klienci poszukujący wymarzonej przestrzeni do życia. Możemy im zatem zaproponować przestronne domy w zabudowie szeregowej z ogrodem lub funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim.

 

Dom dla rodziny lub mieszkanie dla młodych

Nasze inwestycje deweloperskie powstają z myślą o zróżnicowanych grupach Klientów. Jeśli masz już dzieci, z pewnością marzy Ci się dom z ogródkiem, gdzie wspólnie będziecie spędzać czas. Jeśli jesteś świeżo po ślubie i rozwijasz się zawodowo, prawdopodobnie myślisz o mieszkaniu w atrakcyjnej dzielnicy Poznania, które będzie przytulne i przy tym tanie. W Jandach właśnie to możemy Tobie zaproponować, jak i znacznie więcej. Część z naszych inwestycji kwalifikuje się do rządowego programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

 

Inwestycje deweloperskie, na które warto zwrócić uwagę

Oferowane przez nas m.in. domy w zabudowie szeregowej i jednorodzinne oraz mieszkania w szeregowcach z ogrodem powstają z najwyższej klasy materiałów budowlanych, wyróżniających się również walorami estetycznymi. Wszystko to daje gwarancję, że zamieszkasz w bezpiecznym i przytulnym miejscu. Obecnie dużą popularnością cieszą się szeregowce w Poznaniu. Rynek pierwotny to mnóstwo atrakcyjnych propozycji, skierowanych do różnych grup odbiorców. W ofercie Jandach można znaleźć nowoczesne realizacje, zlokalizowane w stolicy Wielkopolski i nie tylko. Miejscowości sąsiadujące z Poznaniem również wzbudzają duże zainteresowanie naszych Klientów. Mieszkania w Poznaniu tanio kupisz dzięki programowi MDM.

 

Mieszkania w Poznaniu – osiedle Bajkowe

Aby odpocząć nieco od wielkomiejskiego zamieszania, nie trzeba opuszczać miasta. Jandach oferuje przestronne i słoneczne mieszkania, położone z dala od centrum. Osiedle Bajkowe w Poznaniu to liczne domy w zabudowie szeregowej, bogata infrastruktura w postaci sklepów i lokali usługowych oraz bliskość Lasku Marcelińskiego, który z pewnością stanie się ulubionym miejscem spacerów przyszłych mieszkańców. Jandach oferuje nowoczesne, lecz tanie domy w Poznaniu. Bajkowe łączy z pozostałymi częściami miasta gęsta sieć komunikacyjna. Dzięki temu dojazd do centrum nie zajmuje dużo czasu.

 

Mieszkania w Poznaniu – sprzedaż, rynek pierwotny

Marzysz o nowym mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji, lecz obawiasz się związanych z jego zakupem kosztów? Firma Jandach posiada w swojej szerokiej ofercie tanie mieszkania w Poznaniu, pochodzące z rynku pierwotnego. Znajdź miejsce dla siebie i swojej rodziny, korzystając z naszej pomocy. Jak kupować mieszkania w Poznaniu? Rynek pierwotny to szereg propozycji, które wystarczy dostosować do swoich potrzeb, by podjąć dobrą decyzję. Współpracując z firmą Jandach, bez trudu znajdziesz wymarzone mieszkanie w Poznaniu tanio.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią domów i mieszkań wzniesionych przez Jandach.

 

Sprawdź także: Mieszkania Dla Młodych i Domy Sierosław, Mieszkania w domu szeregowym Suchy Las, Domy i mieszkania na sprzedaż Rosnowo lub Rosnówko, Domy i mieszkania na sprzedaż Robakowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Strzeszyn, Mieszkania na sprzedaż Poznań Plewiska, Mieszkania na sprzedaż Poznań Ogrody, Mieszkania na sprzedaż Poznań Kwiatowe, Mieszkania w domu szeregowym Jelonek

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania z rynku pierwotnego

Mieszkania w szeregowcu Poznań Bajkowe
Szeregowce Poznań Bajkowe

Sprzedaż domów z ogrodem!