Mieszkania na sprzedaż Poznań Ogrody

Jako deweloper z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe, które wielu osobom pozwoliły spełnić marzenia o szczęśliwym zakątku do życia, wypoczynku i pracy. Teraz i Ty dołącz do nich, korzystając z wszechstronnej oferty Jandach. Dom tworzą ludzie, a nam zależy, aby byli szczęśliwi we własnych „czterech ścianach”.

Sprzedaż mieszkań i domów na rynku pierwotnym.

Nasze inwestycje deweloperskie zlokalizowane są w stolicy Wielkopolski oraz w okolicznych miejscowościach, m.in. w Plewiskach, Rokietnicy, Strzeszynie. Za każdym razem możemy zaproponować naszym Klientom atrakcyjne lokalizacje pod względem dogodnego połączenia z centrum Poznania, bliskości terenów zielonych sprzyjających relaksowi i bogatej infrastruktury.

Zapoznaj się z naszą ofertą. Sprawdź, w jakich miejscach możesz stać się pierwszym właścicielem wymarzonego domu lub mieszkania.

Funkcjonalne i przytulne mieszkania oraz atrakcyjne domy jednorodzinne z ogrodem

Bez względu na to, na które rozwiązanie się zdecydujesz, podejmiesz właściwą decyzję. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie realizujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, które poza wieloletnią trwałością wyróżniają się również aspektami estetycznymi.

Przestronne mieszkania i słoneczne domy na kredyt

Poza wysokim standardem wykonania łączy je jeszcze jedno. Nasze domy jednorodzinne, szeregowe oraz mieszkania dla rodzinytanie i dostępne w ramach programu kredytowania MDM. Sprawdź, które z inwestycji mieszkaniowych kwalifikują się do tego programu.

 

Sprawdź także: Mieszkania Dla Młodych i Domy Sierosław, Mieszkania w domu szeregowym Suchy Las, Domy i mieszkania na sprzedaż Rosnowo lub Rosnówko, Domy i mieszkania na sprzedaż Robakowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Strzeszyn, Mieszkania na sprzedaż Poznań Plewiska, Mieszkania na sprzedaż Poznań Kwiatowe, Mieszkania w domu szeregowym Jelonek, Mieszkania w szeregowcu Poznań Bajkowe

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne mieszkania dla młodych!

Mieszkania na sprzedaż Poznań Ogrody
Mieszkania na sprzedaż w stanie surowym Poznań Ogrody

Sprzedaż domów jednorodzinnych z ogródkiem