Mieszkania w domu szeregowym Suchy Las

Zamień miasto na przyjazną miejscowość w niedalekiej odległości od niego, ale dającą spokój, ciszę i bliskość zieleni. Znajdź wymarzone mieszkanie w szeregowcu lub dom jednorodzinny w Suchym Lesie. A może interesują Cię przede wszystkim wille miejskie? Suchy Las gości również naszych najbardziej wymagających Klientów, dla których stworzyliśmy obiekty o podwyższonym standardzie!

Domy jednorodzinne i mieszkania zachwycające pięknem

Deweloper z kilkunastoletnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym – firma Jandach z Poznania – aktualnie planuje realizację kolejnej inwestycji mieszkaniowej właśnie w Suchym Lesie. Będą to mieszkania w zabudowie szeregowej o optymalnym metrażu (70 – 100 mkw.), z wygodnym układem pomieszczeń. Przed każdym domem w szeregowcach pozostawiono miejsce na podjazd. Z drugiej strony budynku roztacza się przytulny ogród.

Do realizacji tej inwestycji zatrudniliśmy architektów oraz ekipę budowlaną gwarantujących najwyższą jakość prac. Korzystamy z nowoczesnych technologii i trwałych, sprawdzonych materiałów budowlanych. Solidność, terminowość, niskie koszty eksploatacyjne, a do tego piękne wnętrza w zachwycającej okolicy. Czy nie tego oczekujesz od dewelopera?

Naszą ofertę domów miejskich w Suchym Lesie, jak i pozostałych obiektów tworzonych przez Jandach, uzupełnia również kompleksowe wsparcie Klienta. Jeżeli masz pytania dotyczące naszej propozycji lub chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Blisko natury i blisko Poznania

Nie przypadkiem wybraliśmy Suchy Las jako kolejną atrakcyjną lokalizację pod inwestycje deweloperskie. Zaletą tej miejscowości jest m.in. dogodny dojazd do centrum Poznania komunikacją publiczną lub własnym pojazdem. W Suchym Lesie mieszkańcy cieszą się bogatą infrastrukturą – nie brakuje tu szkół publicznych, sklepów, aptek, instytucji kulturalnych czy obiektów sportowych.

Zaufaj doświadczeniu dewelopera Jandach w wyborze i realizacji inwestycji mieszkaniowych. Poznaj lepiej nasze domy oraz wille miejskie w Suchym Lesie i wybierz najlepsze rozwiązania w korzystnych cenach.

 

Sprawdź także: Mieszkania Dla Młodych i Domy Sierosław, Domy i mieszkania na sprzedaż Rosnowo lub Rosnówko, Domy i mieszkania na sprzedaż Robakowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Strzeszyn, Mieszkania na sprzedaż Poznań Plewiska, Mieszkania na sprzedaż Poznań Ogrody, Mieszkania na sprzedaż Poznań Kwiatowe, Mieszkania w domu szeregowym Jelonek, Mieszkania w szeregowcu Poznań Bajkowe

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania z rynku pierwotnego na kredyt

Mieszkania w domu szeregowym Suchy Las
Szeregowce Suchy Las

Sprzedaż domów z ogrodem w MDM!