Mieszkania i domy - deweloper Koninko

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Jandach. Jako doświadczony deweloper, już od kilkunastu lat zajmujemy się realizacją projektów inwestycji mieszkaniowych oraz budową domów jednorodzinnych i szeregowych w niedalekim sąsiedztwie Koninka. Oferujemy również domy bliźniacze z rynku pierwotnego, z możliwością wykończenia w standardzie „pod klucz”. Większość nieruchomości firmy Jandach w okolicach Poznania spełnia warunki programu MDM – dzięki temu możesz pozwolić sobie na kupno mieszkania lub domu jednorodzinnego z dopłatą do kredytu mieszkaniowego.

Domy i mieszkania niedaleko Koninka

Inwestycje deweloperskie od Jandach to najlepsze rozwiązania architektoniczne i najwyższy standard wykonania. W każdym domu lub mieszkaniu zapewniamy światłowody firmy Inea oraz dodatkowo, kominek salonie. Wybieramy takie lokalizacje, które zapewniają bezproblemowy dojazd do centrum Poznania. Korzystaj z licznych punktów usługowych w pobliżu osiedlu mieszkaniowych od dewelopera Jandach. W pobliżu znajdziesz:

  • apteki, przychodnie lekarskie,
  • banki, punkty Poczty Polskiej,
  • bankomaty, sklepy spożywcze,
  • przedszkola oraz szkoły,
  • przystanki komunikacji miejskiej.

Nowe Koninko – domy w spokojnej okolicy

Ta niewielka miejscowość ma w sobie pewien urok, o czym można się przekonać, przechadzając się po okolicznych terenach zielonych. Nowe Koninko położone jest w gminie Kórnik, w niewielkiej odległości od Poznania. To prawdziwy raj dla tych, którzy przedkładają ciszę ponad wielkomiejski zgiełk. Jandach oferuje swoim Klientom domy jednorodzinne oraz nowoczesne szeregowce. Koninko koło Poznania to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Nowoczesne osiedla sprzyjają bezpieczeństwu pociech i stanowią idealne miejsce do zabawy.

Wybierz Koninko koło Poznania jeśli zależy Ci na otoczeniu zieleni, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskości dużego miasta. Skontaktuj się z firmą Jandach i sprawdź, czy Nowe Koninko Osiedle to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Nasze inwestycje dopasowane zostały do potrzeb Klientów, łącząc w sobie funkcjonalność i estetyczny wygląd. Koninko k. Poznania może stać się Twoim nowym domem, jeśli skorzystasz z atrakcyjnej oferty firmy Jandach.

 

 

Domy z ogródkiem w Koninku

Chcesz stworzyć idealną przestrzeń dla siebie i swojej rodziny? Skorzystaj z inwestycji deweloperskich i kup mieszkanie z dofinansowaniem Mieszkanie dla Młodych w okolicy Koninka.

 

Czekają na Ciebie atrakcyjne domki jednorodzinne i przestronne mieszkania w szeregowcach zlokalizowane przy Głuchowie, Plewiskach i Koninku.  Wybierz naszą ofertę i spełnij marzenie o własnym mieszkaniu! Nowe Koninko to doskonałe miejsce dla Ciebie!

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Koninko
Domy - deweloper Koninko

Deweloper z okolic Koninka

Oferujemy funkcjonalne domy z ogrodem oraz atrakcyjne mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w pobliżu Koninka w przystępnej i taniej cenie. Koninko koło Poznania to malowniczo położona miejscowość z doskonałą infrastrukturą.

 

Zapewniamy mieszkańcom bliskość zielonych terenów rekreacyjnych oraz bezpieczną okolicę. Nieruchomości od dewelopera Jandach zlokalizowane są na zamkniętych osiedlach strzeżonych, takich jak Nowe Koninko Osiedle.