Mieszkania i domy na sprzedaż Mosina

Deweloper Jandach zaprasza do zapoznania się z aktualną ofertą inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych koło Poznania. Polecamy nasze mieszkania w zabudowie szeregowej i domy z ogrodem w atrakcyjnych cenach. Funkcjonalny dom od Jandach możesz nabyć w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Sprzedaż domów deweloperskich w Mosinie

Nasze mieszkania w zabudowie szeregowej i domy z ogrodem cechuje optymalny metraż. Dopasowujemy je do potrzeb współczesnych rodzin – młodych par chcących cieszyć się życiem, małżeństw z dziećmi oraz rodzin wielopokoleniowych. W naszych projektach tradycja łączy się z nowoczesnością – oferujemy wnętrza przytulne i przestronne jednocześnie. Dlaczego warto zamieszkać w miejscowości Mosina? Inwestycje w tej lokalizacji to gwarancja komfortu i spokoju.

Proponujemy różne standardy wykończenia mieszkań – stan deweloperski lub „pod klucz”. Jeśli chcesz dostosować projekt do własnych oczekiwań, powiedz nam o tym, a my postaramy się zrealizować Twoje życzenia.

Mieszkania i domy Jandach są znane na wielkopolskim rynku z solidności. Wybieramy materiały budowlane, które gwarantują trwałość, komfort i oszczędności. Nasze budynki projektowane są z myślą o tym, by koszty eksploatacyjne w przyszłości były jak najniższe.

Nowe mieszkania Mosina – spokojna okolica

Szukając nowego domu, bierzesz pod uwagę przede wszystkim koszty, ale liczy się dla Ciebie także cicha okolica? Nasze nowe osiedla budujemy w miejscowościach, w których mieszkańcy mogą odpocząć i spędzić czas z rodziną w przyjaznych warunkach. Jednocześnie wybieramy tylko takie lokalizacje, których infrastruktura pozwala na komfortowe życie. W pobliżu nie zabraknie sklepów spożywczych i wielobranżowych, aptek, szkół, przedszkoli i żłobków, ani obiektów rekreacyjnych.

Do tego możesz liczyć na ułatwioną komunikację z Poznaniem (transport zbiorowy i dogodny dojazd własnym autem) oraz bezpieczeństwo. Każdy dom jednorodzinny i mieszkanie w szeregowcu posiada monitoring.

Odwiedź nas i przekonaj się, co oferuje rynek pierwotny i deweloper Jandach!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy jednorodzinne z ogródkiem od dewelopera

Domy na sprzedaż Mosina
Mieszkania na sprzedaż Mosina

Mieszkania na kredyt w programie MDM