Zapytaj

Mieszkania na sprzedaż Poznań Nowe Miasto

Przedsiębiorstwo Jandach już od trzydziestu lat projektuje i buduje przestronne domy oraz funkcjonalne mieszkania w Poznaniu oraz wielu sąsiednich miejscowościach. Inwestycje deweloperskie powstają w dogodnych lokalizacjach. Mamy tu na myśli położenie w bliskiej odległości od terenów zielonych, m.in. parków, jezior, sprzyjających wypoczynkowi, relaksowi, a także rozbudowanej infrastruktury, np. sklepów, szkół, przychodni, przystanków autobusowych. Jeśli zatem chcesz żyć w pięknym otoczeniu, ale jednocześnie mieć pewność, że wszystko co niezbędne do życia masz pod ręką, zobacz, co przygotował z myślą o swoich klientach deweloper Jandach.

Mieszkania w zabudowie szeregowej i domy jednorodzinne z ogrodem

To tylko niewielki wycinek oferty Jandach. Deweloper może również zaproponować domy w zabudowie szeregowej i mieszkania z ogrodem znajdujące się na strzeżonych osiedlach. Wszystkie nieruchomości wznoszone przez Jandach wyróżniają się przemyślanym układem przestrzennym. Na kilkudziesięciometrowych powierzchniach centralne miejsce zajmuje przytulny salon, z którym sąsiaduje przestronna kuchnia. W zależności od typu nieruchomości i jej metrażu, domownicy mają do dyspozycji dwie lub trzy wygodne sypialnie.

Tanie nieruchomości

Deweloper Jandach oferuje mieszkania i domy w atrakcyjnych cenach. Przy tym należy nadmienić, że są to nieruchomości wzniesione przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które przetrwają przez wiele dziesięcioleci w nienaruszonym i estetycznym stanie. Warto również dodać, że wybrane inwestycje deweloperskie kwalifikują się do programu dopłat MDMMieszkanie dla Młodych.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Szeregowce Nowe Miasto

Przytulne domy z ogrodem od dewelopera!

Mieszkania na kredyt Nowe Miasto

Atrakcyjne mieszkania w szeregowcach dla młodych!

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska k/Poznania

 

Telefon: 0618677 585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601498 090          885 498 090 

Wyślij zapytanie