Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany

Szukasz domu z ogrodem, w którym spędzisz szczęśliwe chwile ze swoimi bliskimi? A może interesuje Cię mieszkanie w zabudowie szeregowej na przedmieściach Poznania? Zapoznaj się zatem z ofertą, jaką z myślą o zróżnicowanych grupach Klientów przygotował deweloper Jandach. Już od blisko trzydziestu lat spełniamy marzenia wielu ludzi o szczęśliwych domach, a nasza bogata oferta obejmuje dziś tak bliźniaki, jak i domy miejskie oraz wille w Poznaniu na Podolanach stworzone dla najbardziej wymagających odbiorców.

Domy i mieszkania na sprzedaż

Inwestycje deweloperskie Jandach powstają w atrakcyjnych lokalizacjach o rozbudowanej infrastrukturze. Domy jednorodzinne z ogrodem i mieszkania w zabudowie szeregowej są otoczone przez parki, lasy, a czasem położone w pobliżu jezior. Jednocześnie właściciele nieruchomości mogą korzystać z podstawowych udogodnień – sklepów, przychodni, szkół, przedszkoli, atrakcji oferowanych przez okolicę i komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej. Domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach znajdują się w dogodnych miejscach, pozwalających na dostanie się w ciągu kilkudziesięciu minut do centrum miasta. Jednocześnie stwarzają dogodne warunki do wypoczynku i relaksu.

Doskonała lokalizacja sprzyja utrzymaniu work-life balance na odpowiednim poziomie. Dobry dojazd do domów miejskich w Poznaniu na Podolanach umożliwia sprawne prowadzenie życia zawodowego - łatwy dostęp do biura, szybkie powroty i brak problemów, by spotkać się z klientami w ciągu dnia. Nie musisz marnować zbyt wiele czasu w aucie, a po powrocie do domu masz więcej wolnego, by odpocząć w swojej oazie spokoju, odzyskując siły do aktywności w rodzinnym gronie.

Tanie domy jednorodzinne/w zabudowie szeregowej i mieszkania w szeregowcach

Już dziś możesz spełniać swoje marzenia o własnych „czterech kątach”. Inwestycje deweloperskie Jandach są dostępne w konkurencyjnych cenach oraz w opcji kredytowania. Sprawdź, w jakim miejscu się znajdują, porównaj ich metraż, rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń i znajdź idealne lokum dla siebie oraz swoich bliskich. Preferujesz kameralne mieszkanie w bliźniaku czy raczej interesują Cię przestronne wille miejskie? Poznańskie Podolany zawierają stworzone przez nas domy o zróżnicowanym charakterze. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich swój wymarzony dom!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne domy szeregowe dla młodych!

Mieszkania na sprzedaż Poznań Podolany
Domy na sprzedaż Poznań Podolany

Super mieszkanie dla rodziny od dewelopera!