Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo

Chcesz zamieszkać w dobrze skomunikowanej części Poznania? Sprawdź atrakcyjne i tanie mieszkania w ofercie dewelopera Jandach. Czekają na Ciebie 2-, 3-, i 4-pokojowe mieszkania w budynkach wielorodzinnych i zabudowie szeregowej. Obok nich proponujemy także obiekty tworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach - jeśli interesują Cię domy w wysokim standardzie, poznaj lepiej nasze wille miejskie w Poznaniu na Piątkowie.

Mieszkanie w mieście, o jakim marzyłeś

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu domowych przestrzeni pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby przyszłych mieszkańców. Niezależnie od tego, czy interesują Cię wolnostojące domy miejskie na poznańskim Piątkowie czy mieszkania w budynku wielorodzinnym, możesz liczyć na wysoką funkcjonalność swojego lokum i na to, że układ przestrzeni będzie dokładnie przemyślany. Umożliwiamy także Klientom wprowadzanie niewielkich zmian w projektach i dostosowanie ich do indywidualnych preferencji.

Jakość, która się opłaca od poznańskiego dewelopera

Mieszkania Jandach to najwyższy standard w rozsądnej cenie. Każde z naszych nowych osiedli objęte jest monitoringiem, zapewniając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. W budownictwie łączymy doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Sprzedaż mieszkań prowadzimy w dwóch wariantach: w gotowym wykończeniu „pod klucz” lub w stanie deweloperskim. Ceny obu wariantów są bardzo atrakcyjne.

Jandach to także domy i mieszkania w zabudowie szeregowej. Jeśli chcesz, by Twoje mieszkanie było jeszcze bardziej przestronne, a przy tym przytulne i atrakcyjne, zobacz nasze inwestycje deweloperskie na obrzeżach Poznania!

Domy miejskie w doskonałej lokalizacji - Poznań, Piątkowo

Lokalizacja na Piątkowie w Poznaniu pozwoliła na to, by wille miejskie oferowane przez Jandach odznaczały się zestawem cech szczególnie ważnych dla osób szukających swojego miejsca do życia. Piątkowo jest doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Daje też łatwy dostęp do dróg krajowych, co docenią mieszkańcy często wyjeżdżający z miasta. Jednocześnie oferowane przez nas domy miejskie w Poznaniu na Piątkowie zachwycają ciszą - umożliwiają głęboki, spokojny relaks wolny od ulicznego zgiełku centrum.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do zapoznania się z planami poszczególnych inwestycji. Zachęcamy też do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. Mieszkania deweloperskie w Poznaniu, na Piątkowie to wymarzone miejsce do życia dla każdego, kto szuka atrakcyjnej lokalizacji w mieście.

 

Sprawdź także: Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Starołęka, Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Poznań Starołęka, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Smochowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Rataje, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany, Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Malta, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Ławica, Mieszkania i funkcjonalne domy na sprzedaż Poznań Kopernika, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Kopanina, Mieszkania i domy szeregowe na sprzedaż Poznań Dębiec, Mieszkania na sprzedaż i domy od dewelopera Poznań Antoninek

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż domów z ogrodem

Domy na sprzedaż Poznań Piątkowo
Mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo

Mieszkania na kredyt w programie MDM