Domy w stanie deweloperskim i mieszkania Kiekrz

Czy w kręgu Twoich zainteresowań są położone pod miastem przestronne domy jednorodzinne z ogródkiem? A może przeglądasz oferty, gdzie dominują funkcjonalne mieszkania dopasowane do potrzeb i wymagań niewielkiej rodziny, która chce korzystać z tego, co oferuje aglomeracja? Zapoznaj się z ofertą Jandach i znajdź miejsce idealne do życia, pracy, wypoczynku.

Mieszkania, domy w zabudowie szeregowej i znacznie więcej

Od blisko trzydziestu lat deweloper Jandach realizuje zróżnicowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Poznania oraz w wielu innych miejscowościach regionu. Możemy zaproponować naszym Klientom domy z ogrodem dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jak i przytulne mieszkania w zabudowie szeregowej idealnie dopasowane do oczekiwań młodych par, które zaczynają wspólne życie we własnych „czterech ścianach”. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio, gdzie prezentujemy nasze inwestycje deweloperskie.

Trwałe, piękne i tanie

Tymi słowami można opisać domy i mieszkania wznoszone przez Jandach. Podczas prac budowlanych i wykończeniowych stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, co przekłada się na solidność wykonania i jego estetykę. Tym samym nasi Klienci mogą zamieszkać w bezpiecznych, miłych dla oka przestrzeniach. Jesteśmy otwarci na ich propozycje dotyczące układu i funkcjonalności mieszkań czy domów. Ponadto możemy zaproponować konkurencyjne ceny oraz nieruchomości na kredyt. Wybrane inwestycje deweloperskie od Jandach kwalifikują się do programu dopłat MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Kiekrz – domy na sprzedaż

Kiekrz to idealne miejsce do zamieszkania dla miłośników żeglarstwa oraz innych sportów wodnych. Bliskość jezior czyni niewielką, podpoznańską miejscowość jeszcze bardziej atrakcyjną. Jandach poleca nowoczesne domy bliźniacze w Kiekrzu, usytuowane w pięknej okolicy. W ofercie dewelopera znalazły się też komfortowe szeregowce. Kiekrz leży w odległości ok. 12 km od Poznania, dlatego ewentualny dojazd do pracy nie będzie czasochłonny. Szukając niewielkiej miejscowości w Wielkopolsce, warto zdecydować się na Kiekrz. Nieruchomości w tej lokalizacji nie są tak drogie, jak w dużym mieście, zwłaszcza biorąc pod uwagę uczestnictwo w programie MDM.

Kiekrz – mieszkania i domy w dobrej cenie

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, jakie realizacje mamy do zaoferowania w miejscowości Kiekrz. Mieszkania w wysokim standardzie i jednorodzinne domy to wciąż nie wszystko. Jandach to godny zaufania i doświadczony deweloper. Kiekrz stanowi jedną z wielu jego inwestycji. Domy na sprzedaż w Kiekrzu k. Poznania spełnią oczekiwania każdego, kto marzy o bliskości natury i dużego miasta.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W Jandach znajdziesz wymarzony dom lub upragnione mieszkanie w Kiekrzu. Dom dla Ciebie w atrakcyjnej lokalizacji to zadanie dla nas!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż funkcjonalnycjh domów jednorodzinnych!

Domy w stanie deweloperskim Kiekrz
Mieszkania  w stanie deweloperskim Kiekrz

Super mieszkanie dla rodziny od dewelopera!