Mieszkania MDM i domy Kostrzyn

Już prawie trzydzieści lat deweloper Jandach buduje mieszkania i domy w Wielkopolsce. Nasze doświadczenie oraz filozofia pracy oparta na współpracy z Klientem przynosi wspaniałe efekty w postaci szczęśliwych ludzi, jacy odnaleźli swój wymarzony dom rodzinny na naszych osiedlach.

Z dala od zgiełku wielkiego miasta, w cichej okolicy, funkcjonalne mieszkania Jandach stanowią doskonały azyl dla wszystkich, którzy pragną uciec od biegu współczesnego świata, a jednocześnie nie rezygnować z udogodnień, jakie daje współczesna metropolia. Nasza oferta to domy w stanie deweloperskim lub „pod klucz”, zbudowane z najlepszych, gwarantujących dziesięciolecia trwałości materiałów. Domy na sprzedaż Jandach charakteryzują się wygodą i przestrzenią. Dla osób lubiących spędzać czas na zewnątrz, nasza oferta została rozszerzona o domy z ogródkiem. Wszyscy szukający spokoju poza miastem odnajdą go w najbliższej okolicy. Nasze inwestycje deweloperskie zlokalizowane są w rozsądnie wybranych lokalizacjach. Młode rodziny zapewne zastanawiają się, co z infrastrukturą. To również zostało przemyślane. Każda inwestycja Jandach zlokalizowana jest w miejscowościach, w których nie ma problemu z dostępem do sklepów, marketów, aptek, szkół czy przedszkoli.

Nasze mieszkania w szeregowcach spełniają wszystkie warunki rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Oferujemy również mieszkania na kredyt tradycyjny.

Nie szukaj dalej. Mieszkania Jandach to doskonała inwestycja!

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Nowy dom w uroczej miejscowości Kostrzyn!

Mieszkania MDM Kostrzyn
Domy Kostrzyn

Kostrzyn, Poznań i okolice - Twoja przestrzeń do życia