Mieszkania i domy w stanie deweloperskim Poznań Starołęka

Twoje życie zawodowe i towarzyskie toczy się w Poznaniu i to właśnie tutaj planujesz zamieszkać na stałe? Deweloper Jandach realizuje inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu, wśród których znajdziesz mieszkanie spełniające Twoje oczekiwania co do lokalizacji, zagospodarowania przestrzeni oraz ceny.

Nowoczesny standard w Twoim mieszkaniu

Projektujemy i budujemy domy z myślą o singlach, młodych małżeństwach oraz rodzinach wielopokoleniowych. Funkcjonalne, przytulne mieszkania na strzeżonych osiedlach w budynkach wielorodzinnych to pierwsza z naszych propozycji. Podziemny parking, przemyślany układ pomieszczeń oraz atrakcyjny metraż – czy nie tego właśnie szukałeś? Inwestycje deweloperskie Jandach zaskoczą niską ceną.

Mieszkanie, które spełni marzenia

Na przedmieściach realizujemy także budowę osiedli domów jednorodzinnych i szeregowych, które spodobają się szczególnie rodzinom z dziećmi. Mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkiem, w oazie ciszy i spokoju, ale wciąż w pobliżu centrum miasta – z nami to możliwe. Tym co wyróżnia naszą ofertę, jest możliwość ubiegania się o dofinansowanie zakupu w ramach programu MDM. Przekonaj się, że rynek pierwotny ma Ci dużo do zaoferowania!

Zaufaj firmie deweloperskiej z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym. Nasze domy jednorodzinne i mieszkania w szeregowcach pozwolą Ci w przyszłości sporo zaoszczędzić na opłatach eksploatacyjnych. Nowoczesne technologie, sprawdzone rozwiązania – wysoka jakość nie musi dużo kosztować! Sprawdź aktualne i planowane realizacje Jandach.

 

Sprawdź także: Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Starołęka, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Smochowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Rataje, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Podolany, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo, Mieszkania na sprzedaż Poznań Naramowice, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Morasko, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Malta, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Ławica, Mieszkania i funkcjonalne domy na sprzedaż Poznań Kopernika, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Kopanina, Mieszkania i domy szeregowe na sprzedaż Poznań Dębiec, Mieszkania na sprzedaż i domy od dewelopera Poznań Antoninek

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne inwestycje deweloperskie

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań Starołęka
Domy w stanie deweloperskim Poznań Starołęka

Domy na kredyt w programie MDM