Mieszkania i domy - deweloper Buk

Mieszkać blisko Poznania, w komfortowych warunkach, a jednocześnie nie przepłacać, mieć wygodny dostęp do miasta, pełną infrastrukturę na miejscu, żyć w bliskim otoczeniu przyrody? Nieziszczone marzenia? Wcale nie! Wystarczy zapoznać się z najnowszą ofertą dewelopera Jandach!

Oferujemy Państwu mieszkania i domy na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy z jednoczesnym bardzo łatwym dojazdem do Poznania. Funkcjonalne domy firmy Jandach cechuje zróżnicowany metraż oraz minimalistyczne, nowoczesne wykończenie. Jeżeli Klient życzy sobie, aby mieszkanie miało stan deweloperski, przychylamy się do jego prośby. Nasze inwestycje mieszkaniowe charakteryzują również przystępne ceny, a także możliwość zakupu mieszkania na kredyt oraz pomoc w nabyciu mieszkania w ramach programu MdM.

Nasze inwestycje mieszkaniowe dostosowujemy do wymagań współczesnych młodych rodzin. Budujemy komfortowe i bezpieczne nowe osiedla, w skład których wchodzą domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem lub bez, mieszkania szeregowe czy domy jednorodzinne. Cicha okolica i pełna infrastruktura w najbliższej okolicy powodują, że nowe osiedla i domy na sprzedaż oferowane przez Jandach są doskonałe dla młodych rodzin.

Dzięki ostrożnej weryfikacji okolicy dobieramy najbardziej przyjazne rodzinom lokalizacje, przez co nasze inwestycje mieszkaniowe spełniają wszelkie potrzeby.

Chciałbyś mieć przydomowy ogródek lub garaż? Może interesuje cię inne rozplanowanie pomieszczeń niż na planach? Skontaktuj się z nami. Zmodyfikujemy naszą ofertę tak, aby spełniała Twoje oczekiwania.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

Inwestycje mieszkaniowe Buk

Mieszkania - deweloper Buk
Domy - deweloper Buk

Funkcjonalne mieszkania w Buku pod Poznaniem