Mieszkania i domy - deweloper Dąbrówka

Interesuje Cię doświadczony i rzetelny deweloper? Dąbrówka, Luboń, Plewiska, Skórzewo, Kórnik, Tarnowo Podgórne i Przeźmierowo – w takich miejscowościach swoje inwestycje sytuuje Jandach – przedsiębiorstwo z prawie 30-letnim w zakresie budowy mieszkań i domów.

 

Zaufana firma deweloperska w Twojej okolicy

Jeśli kochasz ciszę, odpowiednim miejscem dla Ciebie będzie Dąbrówka k. Poznania. Domy w tej lokalizacji to nowoczesne budynki o przestronnych wnętrzach. Domy bliźniacze Dąbrówka to tylko jedna z propozycji Jandach. W okolicach tej miejscowości powstają także kameralne i nieco większe inwestycje takie, jak np. aktualnie realizowane Osiedle Bliskie (etap II). W Dąbrówce do tej pory zrealizowaliśmy domy według solidnego projektu, o tradycyjnej i harmonijnej architekturze. Osiedle Dąbrówka to bezpieczna i wygodna przestrzeń do życia.

 

Jeśli poszukujesz mieszkania od dewelopera w okolicach Dąbrówki, Jandach to znakomity wybór! Co prawda aktualnie nie prowadzimy inwestycji w tej miejscowości, ale możemy zaoferować równie atrakcyjnie usytuowane Osiedle Bliskie - znajduje się ono jeszcze bliżej Poznania, gwarantując dojazd w każde miejsce Wielkopolski, dzięki przebiegającej niedaleko trasie ekspresowej S11. Zachęcamy również do zapoznania się z atutami, jakie mają nasze szeregowce w stanie dewelopeskim.

 

Domy szeregowe - wygodne i funkcjonalne

Deweloper Jandach proponuje klientom komfortowe szeregowe domy pod klucz usytuowane bardzo blisko Poznania – w Plewiskach. Zlokalizowana w gminie Komorniki miejscowość bezpośrednio graniczy ze stolicą Wielkopolski i daje dostęp do bogatej oferty kulturalnej miasta. Osiedle posiada wszystkie niezbędne przyłącza – media i dostęp do szybkiego internetu Inea. Możliwość zakupu domu w programie "Mieszkanie dla Młodych" dodatkowo obniża ceny nieruchomości. Osiedle Bliskie zostało zaprojektowane tak, by zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie na co dzień. Bliskość wielu linii autobusowych dodatkowo ułatwia codzienną komunikację.

Serdecznie polecamy inwestycje dewelopera w Dąbrówce, Plewiskach, Skórzewie i okolicach!


 

 

Domy w zabudowie bliźniaczej Dąbrówka koło Poznania

Mieszkania - deweloper Dąbrówka
Domy - deweloper Dąbrówka

Mieszkania od dewelopera w Dąbrówce