Mieszkania i domy - deweloper Komorniki

Zapoznaj się z komfortowymi mieszkaniami, jakie w stolicy Wielkopolski i okolicach oferuje poznański deweloper. Komorniki, Plewiska, Luboń, Skórzewo, Dąbrówka, Kórnik, Tarnowo Podgórne i Przeźmierowo to miejscowości, w których Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach lokalizuje swoje inwestycje. Wyróżnikiem naszych osiedli mieszkaniowych są przystępne ceny - także spełniające kryteria programu MdM – oraz funkcjonalne rozkłady. 

Komorniki - zaciszne miejsce blisko Poznania

Nowe domy deweloper planuje tak, aby były optymalnie usytuowane, dając jednocześnie dostęp do infrastruktury Poznania oraz warunki sprzyjające wypoczynkowi. Wybieramy miejscowości znajdujące się bardzo blisko aglomeracji poznańskiej, które gwarantują mieszkańcom ciszę, spokój i kontakt z naturą. Na przykład jako deweloper w Komornikach wznieśliśmy domy wg gustownego projektu Archipelag- Irena. Dbamy, aby mieszkańcy mieli dogodny dojazd do pracy czy szkoły. Podczas budowy domów braliśmy pod uwagę to, czy z Komornik bez problemu można się dostać do centrum Poznania. I rzeczywiście, podróż nie zajmuje mieszkańcom gminy więcej niż 20 minut. Z naszych inwestycji wszędzie jest blisko! Jeśli zdecydujesz się na Komorniki, mieszkania w tej lokalizacji z pewnością przypadną Ci do gustu!

 

Domy w Komornikach

Domy z rynku pierwotnego w Komornikach wznoszone w okolicach Poznania pozwalają na szybki dojazd w każdy zakątek Wielkopolski, dając możliwość korzystania z rozbudowanej infrastruktury stolicy Wielkopolski. Na przykład, mieszkając w Komornikach, do aglomeracji poznańskiej dojedziesz zaledwie w 20 minut – to porównywalny czas, jaki musiałbyś spędzić w komunikacji miejskiej czy stojąc w korkach. Polecamy nasze realizacje w lokalizacji Komorniki. Domy w ofercie Jandach to atrakcyjny wybór pod każdym względem. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnie realizowanymi inwestycjami - m.in. mieszkanie w programie MDM, dom Komorniki

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Nowoczesne domy szeregowe w Komornikach

Osiedle Bliskie usytuowane jest w Plewiskach przy ul. Szkolnej 111 i Szkolnej 107. Od Komorników oddziela je pas autostrady A2, a od centrum Poznania – dzielnica Junikowo. Osiedle szeregowców w Komornikach tworzą zespoły domów w zabudowie szeregowej – w I etapie powstało 28 segmentów mieszkalnych, w II etapie – 30.

 

Do mieszkań doprowadzony został światłowód Inea, gwarantujący szybki przesył internetu. Mieszkania w szeregowcach z obu etapów kwalifikują się do dopłat w ramach rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”, dzięki czemu można znacząco obniżyć koszty zakupu lokali. Osiedle ma formułę zamkniętą, zapewniając mieszkańcom prywatność i bezpieczeństwo. Zadbana infrastruktura wokół osiedla sprawia, że wraca się tu z prawdziwą przyjemnością. 

 

Osiedle Bliskie potrzebom mieszkańców

Jedną z nowych inwestycji deweloperskich - powstających u granic Poznania jest Osiedle Bliskie, mieszące się przy ul. Szkolnej w Plewiskach. Sąsiadujący bezpośrednio z Junikowem kompleks mieszkaniowy, zapewnia miejscowym szybki dojazd do pracy i dostęp do bogatej miejskiej infrastruktury. Liczne przystanki komunikacji autobusowej i pętla tramwajowa na Junikowie ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Również na miejscu mieszkańcy mają dostęp do wszelkich udogodnień: sklepów i supermarketów, szkół i przedszkoli, kompleksów sportowych, parków czy placówek medycznych. Inwestycja mieszkaniowa - Osiedle Bliskie – o krok od wszystkiego, czego potrzebujesz! Sprawdź także: mieszkania i domy Plewiskamieszkania i domy Lubońmieszkania i domy Dąbrówka, deweloper Poznań.

 

Mieszkania - deweloper Komorniki
Domy - deweloper Komorniki

Jedna z ciekawszych lokalizacji pod Poznaniem

Mieszkania w Komornikach i okolicach to doskonała alternatywa dla osób zmęczonych poznańskim gwarem oraz dla rodzin z dziećmi. Zielone okolice Wielkopolskiego Parku Narodowego i rzeki Wirenki zachęcają do poznawania bogactwa tutejszej przyrody.

 

Zamieszkaj z rodziną w spokojnej okolicy 

Usytuowane niedaleko tych terenów Osiedle Bliskie umożliwia mieszkańcom aktywny wypoczynek na łonie natury. Osiedle Bliskie znajduje się w Plewiskach, niedaleko Komorników. Miejscowość bezpośrednio sąsiaduje z Poznaniem, co zapewnia szybki dojazd do centrum miasta – również dzięki pobliskiemu węzłowi komunikacyjnemu na Junikowie. Każde mieszkanie pod klucz w Komornikach zostało dokładnie rozplanowane tak, aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta nieruchomości, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami - mieszkanie Komorniki!