Mieszkania i domy - deweloper Wiry

Marzysz o własnym domu, ogrodzie oraz chwili spokoju po ciężkim dniu pracy? Deweloper Jandach oferuje swoim klientom mieszkania oraz domy w okolicach Poznania, aby każdy mógł się cieszyć własną przestrzenią, zielonymi terenami rekreacyjnymi oraz szybkim i bezproblemowym dojazdem do miasta. Należą do nich m.in. Wiry. Domy w tej lokalizacji zapewniają szybki dojazd do pracy oraz otoczenie zieleni.

Rozwijamy się z myślą o Tobie

W swojej ofercie firma posiada wiele już zrealizowanych inwestycji, między innymi w Plewiskach, Głuchowie oraz na poznańskich Podolanach. Jesteśmy deweloperem z wieloletnim doświadczeniem, który stawia przede wszystkim na jakość wykonania w korzystnej cenie.

Ponadto, wybieramy takie lokalizacje, które są usytuowane obok najlepszych węzłów komunikacyjnych z Poznaniem, abyś zawsze mógł dojechać do pracy. Jeśli poszukujesz dobrego dewelopera w Plewiskach, Przeźmierowie, Wirach i nie tylko, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nowymi projektami.

 

Przestrzeń jest najważniejsza

Jeśli zdecydujesz się na zamieszkanie poza Poznaniem, będziesz mógł pozwolić sobie na większy metraż swojego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu będziesz miał możliwość urządzenia w funkcjonalny sposób swojego domu, tak aby cieszyć się większą przestrzenią. Co więcej, mieszkania oferowane przez Jandach są objęte programem MDM - Mieszkania Dla Młodych. 

Oprócz tego, oferujemy szereg udogodnień, ponieważ w bliskim sąsiedztwie naszych osiedli mieszkaniowych znajdują się szkoły, przedszkola, apteki oraz sklepy.

Sprawdź także:

  • domy Wiry
  • mieszkania Wiry
  • szeregowce Wiry
  • inwestycje deweloperskie Wiry

 

 

Wybierz rzetelnego dewelopera!

Poznański deweloper Jandach to firma, która pozwala zrealizować marzenia o własnej przestrzeni dla siebie i swoich bliskich. Mamy doświadczenie, dlatego jeśli szukasz idealnego mieszkania lub domu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego wybieramy: przestronne mieszkania, osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

 

Twoja nowa przestrzeń Szczególnie polecamy nowoczesne domy szeregowe w bliskim sąsiedztwie: Poznania, Plewisk, Głuchowa i Wir. Ten typ zabudowy to idealne połączenie prywatnej przestrzeni i bliskiego sąsiedztwa innych rodzin. Dzięki temu, zapewnimy Twojej rodzinie własną przestrzeń i kontakt z sąsiadami, z którymi warto budować dobre relacje na lata.

Dopasowanie do potrzeb

Nieruchomości przygotowane przez dewelopera Jandach to najlepszy wybór mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Duża część naszych inwestycji spełnia warunki programu MdM (Mieszkanie dla Młodych). Nowe inwestycje w okolicach Poznania umożliwiają korzystanie z szeregu udogodnień.

Zapewniamy bliskie sąsiedztwo punktów usługowych, najlepsze połączenie komunikacyjne z Poznaniem, wykończenie mieszkania „pod klucz”, najlepsze domy dostępne na rynku pierwotnym. Zoabcz także: deweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Wiry
Domy - deweloper Wiry

Sprawdź uroki okolic Wir

 Deweloper Jandach to poznańska firma, która już od ponad 25ciu lat zajmuje się realizacją i projektowaniem osiedli mieszkalnych o podwyższonych standardach, również w programie MDM.

 

Oprócz możliwości skorzystania z programu Mieszkania Dla Młodych, klienci naszej firmy korzystają z szeregu udogodnień w swoich mieszkaniach, takich jak ogródki przydomowe, usługi multimedialne firmy Inea oraz dodatkowo kominek w każdym salonie. Korzystając z naszych usług stworzysz dla siebie i Twojej rodziny przestrzeń, w której poczujesz się dobrze i bezpiecznie.

 

Wybierając inwestycje deweloperskie firmy Jandach zapewniasz sobie bezproblemowy dojazd do centrum Poznania, ponieważ nasze osiedla lokalizujemy w okolicach węzłów komunikacyjnych. Jeśli zdecydujesz się na mieszkanie poza miastem, możesz pozwolić sobie na większy dom w atrakcyjniejszej cenie.

Wybierz rzetelnego dewelopera!