Mieszkania i domy - deweloper Kamionki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najnowszej inwestycji mieszkaniowej firmy Jandach zlokalizowanej w przepięknej okolicy, niedaleko Poznania. Domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane są w bliskiej odległości od zachodniej obwodnicy Poznania, dzięki czemu nie umkną ci uroki miasta, a po pracy będziesz mógł oddać się wypoczynkowi w cichej i spokojnej okolicy. Rozwinięciem naszej oferty są domy z ogrodem, cieszące się niesłabnącą popularnością. Któż w końcu nie chciałby móc wypocząć we własnym ogrodzie, doglądać rosnących kwiatów czy warzyw? Jeśli to jedno z Twoich marzeń, wybierz nasze domy szeregowe. Kamionki to najlepsze warunki do wypoczynku.

Piękno otoczenia, bliskość rzek i lasów jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują wytchnienia w kontakcie z przyrodą, a także uprawiają aktywny tryb życia.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla młodych rodzin, dla których przygotowaliśmy mieszkania z możliwością finansowania z programu Mieszkanie dla Młodych, jak i rodzin szukających nowego, bardziej przestronnego i bezpiecznego miejsca do życia.

Atrakcyjne cenowo mieszkania w szeregowcach wykonane są z najlepszych materiałów, z dużym naciskiem na estetykę wykonania, a także naciskiem na funkcjonalność przestrzeni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy słuchać naszych Klientów, a nasze inwestycje deweloperskie wykonujemy we współpracy z przyszłymi mieszkańcami.

Nasze mieszkania na sprzedaż oferowane są w stanie deweloperskim lub, dla bardziej wymagających Klientów, „pod klucz”. Niezależnie jednak od tego liczymy, że nasze inwestycje stanowić będą dla Was prawdziwy dom rodzinny.

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

 

Inwestycje mieszkaniowe Kamionki

Mieszkania - deweloper Kamionki
Domy - deweloper Kamionki

Przestronne mieszkania w Kamionkach pod Poznaniem