Mieszkania Dla Młodych i Domy Sierosław

Szukasz spokojnej okolicy, w której Ty oraz Twoja rodzina będziecie mieli przestrzeń do rekreacji i wypoczynku? Zamieszkaj w Sierosławiu w pobliżu jeziora Lusowskiego. Domki z ogródkiem oraz mieszkania w szeregowcach oferowane przez dewelopera Jandach to świetny wybór!

Budujemy dla Ciebie mieszkanie, o jakim marzyłeś

Przestronne domy jednorodzinne oraz funkcjonalne mieszkania w szeregowcach to wyższy standard niż mieszkanie w bloku w dużym mieście. Zawsze marzyłeś o domu z ogrodem? Teraz stać Cię na realizacje tych pragnień! Zwiększ komfort swojego życia – przeprowadź się do nowego domu.

Dzięki dopłatom w ramach programu MDM, mieszkania w zabudowie szeregowej na rynku pierwotnym dostępne są w atrakcyjnej ofercie cenowej.

Design oraz funkcjonalność w atrakcyjnych cenach

Jandach to inwestycje deweloperskie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, optymalnym metrażu i nowoczesnej stylistyce. Budujemy strzeżone osiedla wyróżniające się najwyższą estetyką. Do tak pięknego domu będziesz chętnie powracał każdego dnia!

Projektujemy domy z myślą o osobach śledzących najnowsze trendy w designie mieszkań i o tradycjonalistach. Możesz urządzić swój nowy dom tak jak chcesz lub zaufać naszym architektom. W każdym mieszkaniu znajduje się kominek, kilka przytulnych sypialni oraz przestronny salon z aneksem lub odrębna kuchnia.

Wybierając Jandach, możesz być pewien jakości, jaką potwierdzają nasi zadowoleni Klienci w okolicach Poznania. Zapoznaj się z naszymi bieżącymi realizacjami!

 

Sprawdź także: Mieszkania w domu szeregowym Suchy Las, Domy i mieszkania na sprzedaż Rosnowo lub Rosnówko, Domy i mieszkania na sprzedaż Robakowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Strzeszyn, Mieszkania na sprzedaż Poznań Plewiska, Mieszkania na sprzedaż Poznań Ogrody, Mieszkania na sprzedaż Poznań Kwiatowe, Mieszkania w domu szeregowym Jelonek, Mieszkania w szeregowcu Poznań Bajkowe

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż domów w zabudowie szeregowej!

Domy Sierosław
Mieszkania Sierosław

Mieszkania na kredyt w programie MDM