Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Żegrze

Poszukujesz idealnego miejsca do życia, gdzie będziesz mógł wypoczywać, ale również korzystać z możliwości, jakie oferuje wielkie miasto? Zapoznaj się zatem z ofertą Jandach. Nasze domy jednorodzinne z ogrodem i mieszkania w zabudowie szeregowej, znajdujące się w Poznaniu i sąsiednich miejscowościach, czekają na Ciebie.

Domy i mieszkania w pięknej okolicy

Już na etapie wyboru lokalizacji staramy się znaleźć takie miejsce, w którym chce mieszkać każdy. Dlatego też realizujemy inwestycje deweloperskie w pobliżu terenów zielonych np. lasów, parków i jezior. Jednocześnie są to miejsca z rozbudowaną infrastrukturą – sklepy, szkoły, przychodnie, przystanki autobusowe, itd.

Tanie, funkcjonalne, przestronne, słoneczne

Takie są domy jednorodzinne oraz mieszkania w zabudowie szeregowej. Aby spełniać marzenia klientów o szczęśliwych zakątkach do życia, możemy im zaoferować atrakcyjne ceny nieruchomości. Wybrane inwestycje deweloperskie są dostępne w opcji kredytowania, również w ramach programu MDM Mieszkanie dla Młodych.

W niskich cenach możemy zaproponować naszym klientom mieszkania i domy o przemyślanym układzie przestrzennym. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych wyznaczono miejsce na wygodny salon dla całej rodziny, kuchnię ułatwiającą przygotowywanie posiłków, 2-3 sypialnie, w których można się spokojnie wyspać oraz łazienkę, w jakiej można zrelaksować się podczas kąpieli. Podczas projektowania wnętrz uwzględniamy również sugestie naszych klientów, gdyż to oni wiedzą najlepiej, jak chcą mieszkać.

 

Sprawdź także: Mieszkania na sprzedaż Zalasewo, Mieszkania na sprzedaż Zakrzewo, Mieszkania na sprzedaż Tulce, Mieszkania na sprzedaż Szczytniki, Domy i mieszkania na sprzedaż Szamotuły, Mieszkania i domy na sprzedaż Strzeszyn Grecki, Domy i mieszkania na sprzedaż Stęszew, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Winogrady, Mieszkania dla młodych i domy szeregowe Poznań Wilda, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Umultowo, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Szczepankowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Świerczewo

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy jednorodzinne z ogródkiem od dewelopera

Domy na sprzedaż Poznań Żegrze
Mieszkania na sprzedaż Poznań Żegrze

Mieszkanie na kredyt dla rodziny