Mieszkania na sprzedaż Zalasewo

Realizowane przez przedsiębiorstwo Jandach inwestycje deweloperskie od lat spełniają marzenia wielu ludzi o szczęśliwych miejscach do życia i wypoczynku. Nasi Klienci doceniają domy jednorodzinne z ogrodem oraz mieszkania w zabudowie szeregowej, jakie wznosimy w Poznaniu czy też w sąsiednich miejscowościach. Już dziś mogą Państwo do nich dołączyć.

Sprzedaż mieszkań i domów na rynku pierwotnym Zalasewo

Jako deweloper działamy na rynku pierwotnym. Projektujemy, budujemy i sprzedajemy domy w zabudowie szeregowej, jednorodzinne z ogrodem oraz funkcjonalne i przestronne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Sprzyjają one wypoczynkowi, ale również są bogate pod względem infrastruktury (sklepy, szkoły, apteki, przychodnie) czy też dogodnego dojazdu do miasta zarówno własnym samochodem, jak komunikacją publiczną. Szeregowce w Zalasewie to bez wątpienia komfortowe i atrakcyjne wizualnie budynki w bezpiecznej, spokojnej okolicy.

Mieszkanie dla młodych i wymarzony dom na kredyt

W ofercie Jandach znajdą Państwo tanie i funkcjonalne mieszkania – idealne dla młodych par, jak i przestronne domy z ogrodem, w których pragną zamieszkać rodzice wraz z dziećmi. Nasze wszystkie nieruchomości to atrakcyjne i słoneczne przestrzenie dostępne w stanie deweloperskim lub „pod klucz”. Możemy zaproponować Państwu konkurencyjne ceny, domy i mieszkania na kredyt, również dofinansowane w ramach programów rządowych. Szeregowce w Zalasewie to idealne miejsce do życia dla każdego, kto marzy o ciszy i otoczeniu zieleni, nie chcąc przy tym rezygnować z bliskości dużego miasta.

Zalasewo, mieszkania – deweloper dla wymagających

Zapraszamy do obejrzenia galerii inwestycji deweloperskich zrealizowanych przez Jandach. Jeśli szukają Państwo domu lub mieszkania spełniających Wasze wszelkie oczekiwania, to trafiliście pod dobry adres.

 

Sprawdź także: Mieszkania na sprzedaż Zakrzewo, Mieszkania na sprzedaż Tulce, Mieszkania na sprzedaż Szczytniki, Domy i mieszkania na sprzedaż Szamotuły, Mieszkania i domy na sprzedaż Strzeszyn Grecki, Domy i mieszkania na sprzedaż Stęszew, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Żegrze, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Winogrady, Mieszkania dla młodych i domy szeregowe Poznań Wilda, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Umultowo, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Szczepankowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Świerczewo

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Atrakcyjne inwestycje deweloperskie

Mieszkania na sprzedaż Zalasewo
Mieszkania w stanie surowym na sprzedaż Zalasewo

Przytulne domy na kredyt