Domy i mieszkania na sprzedaż Szamotuły

Interesuje Cię funkcjonalne mieszkanie w zabudowie szeregowej? A może Tobie i Twoim bliskim marzy się dom jednorodzinny z ogrodem zlokalizowany w jednej z podpoznańskich miejscowości? Deweloper Jandach może zaproponować obie te opcje i spełnić marzenie wielu ludzi o szczęśliwym zakątku do życia.

Atrakcyjne, przestronne i tanie

Takimi określeniami można opisać inwestycje deweloperskie realizowane przez Jandach. Bez względu na to, czy decydujesz się na dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej czy też mieszkanie w szeregowcu, możesz być pewien, że dokonujesz dobrego wyboru. Dzięki blisko trzydziestoletniemu doświadczeniu w projektowaniu i budowaniu nieruchomości jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania zróżnicowanych grup Klientów oraz posiadających mniejsze lub większe budżety na zakup wymarzonego lokum. Warto dodać, że wybrane inwestycje deweloperskie z oferty Jandach kwalifikują się do rządowego programu dopłat MDM – Mieszkania dla Młodych.

Domy i mieszkania na sprzedaż

Oferowane przez nas domy i mieszkania na sprzedaż są położone w dogodnych lokalizacjach, oddalonych od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie pozwalających korzystać z rozbudowanej infrastruktury. Klienci decydujący się zamieszkać w domach jednorodzinnych lub mieszkaniach w zabudowie szeregowej mają dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych, przychodni, szkół, przedszkoli, wszystkiego co niezbędne do codziennego funkcjonowania. Większość inwestycji deweloperskich realizowanych przez Jandach sąsiaduje z terenami zielonymi, co znacznie podnosi jakość życia.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami mieszkań i domów na sprzedaż.

 

Sprawdź także: Mieszkania na sprzedaż Zalasewo, Mieszkania na sprzedaż Zakrzewo, Mieszkania na sprzedaż Tulce, Mieszkania na sprzedaż Szczytniki, Mieszkania i domy na sprzedaż Strzeszyn Grecki, Domy i mieszkania na sprzedaż Stęszew, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Żegrze, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Winogrady, Mieszkania dla młodych i domy szeregowe Poznań Wilda, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Umultowo, Mieszkania i domy na sprzedaż Poznań Szczepankowo, Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Świerczewo

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej

Domy na sprzedaż Szamotuły
Mieszkania na sprzedaż Szamotuły

Nowoczesne mieszkania dla młodych