Mieszkania i domy - deweloper Skórzewo

Sprawdzony deweloper w Skórzewie? Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach proponuje swoim klientom domy i mieszkania w niedalekiej odległości od tej lokalizacji. Aktualnie w graniczących ze Skórzewem Plewiskach przy ul. Szkolnej powstaje Osiedle Bliskie. Lokalizacja i odległość od Poznania jest identyczna. Deweloper ze Skórzewa zaplanował osiedle tak, by panowały tu sprzyjające warunki do zamieszkania dla młodych rodzin i osób dojeżdżających do Poznania do pracy. Trudno o lepszą lokalizację w okolicach Poznania niż Skórzewo. Nieruchomości w tej okolicy dostępne są w ofercie Jandach.

Domy od dewelopera w Skórzewie

Nic dziwnego, że osoby, które chcą zamieszkać na swoim, wybierają oddalony od miejskiego centrum dom. Skórzewo, Plewiska, Luboń, Komorniki czy Tarnowo Podgórne to zaciszne i zielone miejscowości, w których panują idealne warunki do życia i odpoczynku. Jeśli zdecydujesz się na Skórzewo, domy tutaj zapewnią Ci wygodę. Łatwo dotrzeć z nich do stolicy Wielkopolski, gdzie mieszczą się biura, urzędy czy szkoły – a po całym tygodniu z przyjemnością powrócić do spokojnego domu.

 

Zdecyduj się na komfort!

Wybierz Skórzewo. Dom pod Poznaniem to gwarancja spokoju i ciszy. Dla osób szukających mieszkania w Skórzewie, mamy znakomitą alternatywę – usytuowane w pobliżu tej miejscowości Osiedle Bliskie. Nasze osiedle mieszkaniowe również graniczy z południową dzielnicą aglomeracji poznańskiej – Junikowem, a dodatkowo może zaoferować spokojną okolicę i zielone otoczenie. Każde nasze mieszkanie e Skórzewie jest komfortowo wyposażone i z pewnością spełni pokładane w nim oczekiwania.Poznaj inwestycje dewelopera: Skórzewo, Plewiska, Komorniki, Luboń, Tarnowo Podgórne i inne!

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Poznaj zalety mieszkania w okolicy Skórzewa!

Jedną z mniejszych miejscowości w tym rejonie, są położone po drugiej stronie linii kolejowej Plewiska. Właśnie w najspokojniejszej części Plewisk, przy ul. Szkolnej powstaje Osiedle Bliskie. Inwestycja dewelopera Jandach charakteryzuje się kameralną architekturą. Oferowane nieruchomości to duże i funkcjonalne segmenty w zabudowie szeregowej z przydomowymi ogródkami, do których doprowadzono szybki internet.

 

Inwestycje mieszkaniowe pod Poznaniem

Spełniający formułę zamkniętego osiedla kompleks mieszkaniowy jest znakomicie położony – w zacisznej części miejscowości, skąd bez problemu można dojechać do znajdującego się w Komornikach węzła autostrady A2. Ponadto mieszkania z rynku pierwotnego w Skórzewie i Plewiskach to dobry wybór ze względu na rozwinięte zaplecze usługowo-handlowe i gastronomiczne oraz łatwy dostęp do szkół i przedszkoli. Bez wątpienia mieszkanie pod klucz w Skórzewie sprzyja rodzinom z dziećmi i osobom na co dzień dojeżdżającym do Poznania.

 

Nowoczesne domy

Powstające w okolicach Poznania i Skórzewa inwestycje mieszkaniowe z rynku pierwotnego, to w dużej mierze właśnie budynki własnościowe. Do zrealizowania marzenia o własnym domu jednorodzinnym skłania wiele osób zielona i spokojna okolica. Jednocześnie, ceny nieruchomości są tu o wiele niższe niż na terenie Poznania. Dojazd do stolicy Wielkopolski jest bardzo dobry – gmina Dopiewo bezpośrednio graniczy z Poznaniem. Pełna sklepów, szkół i przedszkoli rozbudowana infrastruktura miejscowości sprawia, że codzienne sprawunki stają się przyjemnością. Zobacz także: mieszkania i domy Komorniki, mieszkania i domy Plewiska, mieszkania i domy Luboń, mieszkania i domy Dabrówkadeweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Skórzewo
Domy - deweloper Skórzewo

Harmonijne otoczenie blisko Poznania.

Po pierwsze, z reguły są tańsze od mieszkań zlokalizowanych w obrębie Poznania. Jednocześnie realizowane tu inwestycje częściej spełniają kryteria programu MdM – „Mieszkanie dla Młodych” – więcej osób może pozwolić sobie na kupno lokalu mieszkalnego, jeśli ma możliwość otrzymania dopłaty. Ponadto okolice Poznania mają bardzo wiele zalet, które szczególnie doceniają rodziny z dziećmi – bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, jezior oraz spokój i cisza. Mimo to nie są to miejsca odizolowane od miejskiej infrastruktury – wręcz przeciwnie.

 

Sprawdź ofertę mieszkań deweloperskich

W miasteczkach, np. takich, jak Luboń, dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli, placówek medycznych czy urzędów jest równie łatwy, jak w Poznaniu. Skomunikowanie tych miejscowości z stolicą Wielkopolski również jest bezproblemowe. To właśnie te atuty skłaniają wiele osób do osiedlenia się w okolicach Poznania.