Domy i mieszkania na sprzedaż Poznań Malta

Deweloper Jandach oferuje mieszkania i domy jednorodzinne dostosowane do Twoich potrzeb. Przestronne, przytulne wnętrza o optymalnym metrażu i ciekawych rozwiązaniach architektonicznych – w takim domu odnajdziesz spokój nawet po pełnym wyzwań dniu. Chcemy, by przestrzeń wokół pracowała na dobry nastrój dla Ciebie i Twojej rodziny.

Mieszkanie, w którym znajdzie się miejsce do relaksu, aktywnego wypoczynku oraz pracy umysłowej. Inwestycje deweloperskie Jandach dostosowane są do potrzeb rodziny takiej jak Twoja. Oferujemy je w standardzie deweloperskim oraz pod klucz. Każda z aktualnych realizacji spełnia współczesny standard budownictwa: osiedla budynków wielorodzinnych posiadają podziemne garaże oraz są całodobowo strzeżone, zapewniając ich mieszkańcom komfort życia na wysokim poziomie, nawet w okolicy centrum miasta.

Wybrane przez nas lokalizacje w popularnych poznańskich dzielnicach umożliwiają szybki i dogodny dojazd do centrum oraz łatwe wydostanie się z miasta. W ich pobliżu znajduje się zawsze niezbędna infrastruktura: szkoły, przedszkola, supermarkety, apteki oraz tereny rekreacyjne.

Na dodatek funkcjonalne mieszkania Jandach spełniają kryteria rządowego programu dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. Tym samym wymarzone „M” z rynku pierwotnego dostępne jest taniej niż myślisz.

Zapoznaj się aktualną ofertą oraz planowanymi realizacjami Jandach w Poznaniu i okolicach!
 
 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż domów jednorodzinnych z ogródkiem

Mieszkania na sprzedaż Poznań Malta
Domy na sprzedaż Poznań Malta

Nowoczesne mieszkania dla młodych