Mieszkania na sprzedaż Głuchowo

Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania Głuchowo to jedna z miejscowości, w których deweloper Jandach realizuje swoje inwestycje mieszkaniowe. Jeśli zależy Ci na zamieszkaniu blisko miasta, ale we własnym domu i w miłym sąsiedztwie, przyjrzyj się ofercie domów jednorodzinnych, spełniających Twoje sny!

Wygodny dom 15 minut od centrum miasta? To możliwe!

Głuchowo to miejscowość, która wciąż się rozwija, a z racji niezwykle dogodnej lokalizacji (węzeł komunikacyjny Poznań Zachód) spełnia potrzeby osób pracujących na co dzień w centrum aglomeracji. Teraz już nie musisz wybierać między szybkim dojazdem do pracy a marzeniami o domu z ogródkiem. Możesz zrealizować oba, jeśli zdecydujesz się na zakup funkcjonalnego mieszkania od Jandach!

W pobliżu Twojego nowego domu masz wszystko, czego potrzeba – szkoły, przedszkola, sklepy, boiska itd. Przekonaj się, jak dobrze się żyje tuż pod Poznaniem.

Domy szeregowejednorodzinne w sam raz dla Ciebie

Jandach prowadzi sprzedaż domów jednorodzinnych od blisko 30 lat. Łączymy bogate doświadczenie z nowinkami technologicznymi, przygotowując domy jednocześnie solidne, nowoczesne i stosunkowo tanie. Budujemy domy z myślą o ich przyszłych użytkownikach, starając się, by przestrzeń została jak najlepiej wykorzystana, by mieszkania były przestronne, przytulnesłoneczne.

Jednocześnie troszczymy się o względy czysto pragmatyczne – sprzedajemy domy na kredyt i w programie MDM. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi aktualnymi inwestycjami deweloperskimi. Z pewnością znajdziesz u nas dom, jakiego pragniesz.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Tanie domy jednorodzinne

Mieszkania na sprzedaż Głuchowo
Mieszkania piętrowe na sprzedaż Głuchowo

Przytulne domy na kredyt