Mieszkania i domy - deweloper Poznań Jeżyce

Szukasz sprawdzonego dewelopera, który realizuje swoje inwestycje mieszkaniowe w okolicy najciekawszych dzielnic Poznania: na Jeżycach, Grunwaldzie czy Naramowicach? Zapoznaj się z ofertą firmy Jandach. Mamy kilkanaście lat doświadczenia. W tym czasie zrealizowaliśmy szereg inwestycji deweloperskich, które cieszą się uznaniem. Zainteresowanym oferujemy sprzedaż mieszkań oraz domów jednorodzinnych i szeregowych z rynku pierwotnego w okolicach Jeżyc, również z możliwością skorzystania z dofinansowania programu MDM.

Co wyróżnia inwestycje dewelopera Jandach?

Nasze nieruchomości w Poznaniu zlokalizowane w bliskiej okolicy Jeżyc i Ogrodów, to funkcjonalne mieszkania i atrakcyjne domy jednorodzinne. Inwestycje lokalizujemy na osiedlach strzeżonych, aby zapewnić mieszkańcom pełne bezpieczeństwo i komfort. Oferujemy wykończenie mieszkań i domów z ogrodami w bliskim sąsiedztwie poznańskich Jeżyc w standardzie „pod klucz”.

Oferta dewelopera Jandach niedaleko Jeżyc to:

  • atrakcyjna oferta mieszkaniowa,
  • przystępne ceny domów,
  • bliskie sąsiedztwo terenów zielonych.
 

 

Korzystna oferta

Pomagamy zrealizować marzenia o własnej przestrzeni młodym osobom, dlatego większość dostępnych mieszkań i domów z ogródkami niedaleko poznańskich Jeżyc, spełnia warunki programu Mieszkania dla Młodych.

 

Dofinansowanie MDM to atrakcyjna oferta, dzięki której kupisz mieszkanie w bloku, domu lub szeregowcu na Jeżycach w tańszej cenie. 

 

Zobacz także ofertę: deweloper Poznań.

Mieszkania - deweloper Poznań Jeżyce
Domy - deweloper Poznań Jeżyce

Spełnij swoje marzenia już dziś!

Lokalizacja zapewnia mieszkańcom osiedli dewelopera Jandach najlepsze połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu przystanków tramwajowych i autobusowych, istnieje możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej.

 

Lokalizacja w pobliżu poznańskich Jeżyc to ciekawa oferta punktów usługowych, sklepów i restauracji na wyciągnięcie ręki!